319
90
Wysyłka od 6,00 ZŁ
Premiera 01/07/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Idea Factory
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
5060941710111
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Birushana Rising Flower of Genpei Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Piętnaście lat po Rebelii Heiji klan Heike osiągnął szczyt swojej potęgi, podczas gdy klan Genji pozostaje zdruzgotany porażką. W górach Kurama ukrywa się Shanao, najmłodszy żyjący męski spadkobierca rodu Genji. Shanao skrywa jednak głęboką tajemnicę, o której wiedzą tylko nieliczni.Najmłodszy spadkobierca imienia Genji nie jest mężczyzną.

Rozdarta między obowiązkiem dbania o godność rodu Genji a pragnieniem spokojnego życia, Shanao wyrusza w drogę w nadziei, że uda jej się zniszczyć twierdzę Heike i zaprowadzić pokój w kraju. Jej przygoda prowadzi ją do odnalezienia nowych, cennych związków, a także czegoś głębszego niż waśń między rywalizującymi klanami.

Cechy:

  • Obiekt moich uczuć - Shanao napotka pięć potencjalnych tras, a na każdej z nich znajdzie się Poziom uczuć - licznik, który pokazuje, jak bardzo rozwinęła się twoja znajomość z daną postacią na podstawie dokonanych wyborów. Po wybraniu trasy utrzymuj swój poziom przywiązania, aby zbliżyć się do danej osoby.
  • Testowanie moich umiejętności - Shanao posiada trzy umiejętności postaci: Siła, Wiedza i Życzliwość. W miarę postępów w grze będziesz mógł dokonywać wyborów, które wpłyną na jej cechy charakteru. Postaraj się znaleźć równowagę pomiędzy wszystkimi trzema umiejętnościami. Zbyt wysoki lub niski poziom którejś ze zdolności może spowodować zły wynik!
  • Apple of My Ai - system Ai-Catch umożliwia graczom sprawdzenie, jak ich wybory wpływają na poziom przywiązania postaci i jej umiejętności w czasie rzeczywistym! Sadzonka wskazuje niski poziom przywiązania, podczas gdy kwitnący kwiat pokazuje obiecujący poziom przywiązania. Zewnętrzna ramka ekranu zmieni się również na 3 kolory: Czerwony, Niebieski i Zielony. Każdy z tych kolorów jest związany z umiejętnościami postaci Shanao: Siłą, Wiedzą i Życzliwością. Uważne śledzenie swoich decyzji może pomóc Shanao w osiągnięciu jej prawdziwego zakończenia!
  • Kolejne podejście - Po ukończeniu rozdziału gracze mogą do niego powrócić i manipulować poziomami przywiązania i zdolności postaci - są to dwa główne mierniki, które decydują o postępach na trasie. Jeśli czujesz, że Shanao podąża złą ścieżką, powtórz rozdział i wróć na właściwą drogę!

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Birushana Rising Flower of Genpei" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.