189
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 5 szt.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496427634
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Miitopia Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wystąp we własnej przygodzie u boku swoich ulubionych postaci! Zaproś przyjaciół, rodzinę lub kogokolwiek innego do udziału w przezabawnej przygodzie, której celem jest obalenie Mrocznego Władcy kradnącego twarze.Stwórz i dostosuj postacie Mii™ każdego, kogo tylko chcesz - od ulubionych celebrytów po okropnego nauczyciela matematyki - i przydziel im role oraz cechy osobowości w fantastycznej przygodzie życia. Możesz nawet dodać peruki i makijaż, aby nadać swoim postaciom jeszcze więcej... charakteru. Obserwuj, jak Twoje postacie ożywają, gdy Twój ulubiony aktor i kochana babcia łączą siły, aby obalić Czarnego Pana, który przypomina Twojego zrzędliwego sąsiada!

Rozwijaj przyjaźń między wybranymi przez siebie postaciami Mii Łącz w pary swoje postacie Mii w zajazdach, aby budować ich relacje i zobaczyć interakcje pełne osobowości. Możesz usłyszeć gorące plotki o babci lub zobaczyć, jak twoja najlepsza przyjaciółka i mama robią pompki! Postacie mogą także nauczyć się umiejętności takich jak "użycz ręki" i pomagać sobie nawzajem podczas walki. Wypady pozwalają wysłać pary postaci na wspólne przeżycia na plaży, w kawiarni i nie tylko. Nawet Twój wierny koń może pomóc!

Zaproś przyjaciół do walki. Bierz udział w turowych walkach z dziwacznymi przeciwnikami, takimi jak żyjący Twerkey, aby zdobywać doświadczenie i poziomy postaci. Dostosuj swoją strategię, przydzielając postaciom Mii zawody, takie jak mag, wojownik czy gwiazda pop, które określą ich podejście do bitwy. Potrzebujesz zastrzyku energii? Jedzenie jest używane do odzyskiwania zdrowia, a magia do utrzymywania twojej drużyny w formie bojowej.

Zobacz także

Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Miitopia" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.