199
90
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Avance Discos
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8436016710732
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Pode Artist's Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Pode to gra przygodowa z elementami platformówki, za której opracowaniem stoi niezależne studio Henchman & Goon.

Pode zabiera nas do kolorowego, fantastycznego świata. Akcja gry rozpoczyna się w momencie, kiedy w krainie ląduje spadająca gwiazda – Glo. Wystraszona, świetlista istota niespodziewanie spotyka na swojej drodze sprzymierzeńca, czyli skalistego Buldera, który decyduje się jej pomóc w powrocie do domu znajdującego się na nieboskłonie. Nim jednak bohaterowie wykonają swoje zadanie, muszą przemierzyć system jaskiń rozciągający się pod górą Mount Fjellheim i stawić czoła czyhającym tam wyzwaniom.Pode jest grą o przyjaźni, w związku z czym pierwsze skrzypce odgrywa tu współpraca pomiędzy dwójką bohaterów. Rozgrywka polega na przemierzaniu lokacji i rozwiązywaniu zagadek, które wymagają wykorzystania indywidualnych umiejętności naszych podopiecznych – Glo potrafi na przykład teleportować się i rozświetlać podziemia swoim blaskiem, z kolei Bulder manipuluje kamiennymi przełącznikami. W ten sposób bohaterowie nie tylko zbliżają się do realizacji swojego wspólnego celu, lecz również stopniowo odkrywają tajemnicę drzemiącą w antycznych ruinach będących pozostałościami po dawnej cywilizacji, a także budzą do życia martwy od wieków labirynt jaskiń.

Pode opracowano z myślą o multiplayerowej zabawie w trybie współpracy. Niemniej grę można ukończyć również w pojedynkę, co jednak wymaga przełączania się pomiędzy bohaterami w trakcie rozgrywki.

Pomimo swojej prostoty trójwymiarowa grafika Pode może się podobać; deweloperzy zdecydowali się bowiem utrzymać całość w unikalnej stylistyce inspirowanej norweską naturą i sztuką. Dopełnieniem warstwy wizualnej jest soundtrack, który buduje relaksującą atmosferę.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Pode Artist's Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.