CENA: 199,90
189
90
Oszczędzasz 10,00
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Avance Discos
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8436016710732
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Pode Artist's Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Pode to gra przygodowa z elementami platformówki, za której opracowaniem stoi niezależne studio Henchman & Goon.

Pode zabiera nas do kolorowego, fantastycznego świata. Akcja gry rozpoczyna się w momencie, kiedy w krainie ląduje spadająca gwiazda – Glo. Wystraszona, świetlista istota niespodziewanie spotyka na swojej drodze sprzymierzeńca, czyli skalistego Buldera, który decyduje się jej pomóc w powrocie do domu znajdującego się na nieboskłonie. Nim jednak bohaterowie wykonają swoje zadanie, muszą przemierzyć system jaskiń rozciągający się pod górą Mount Fjellheim i stawić czoła czyhającym tam wyzwaniom.Pode jest grą o przyjaźni, w związku z czym pierwsze skrzypce odgrywa tu współpraca pomiędzy dwójką bohaterów. Rozgrywka polega na przemierzaniu lokacji i rozwiązywaniu zagadek, które wymagają wykorzystania indywidualnych umiejętności naszych podopiecznych – Glo potrafi na przykład teleportować się i rozświetlać podziemia swoim blaskiem, z kolei Bulder manipuluje kamiennymi przełącznikami. W ten sposób bohaterowie nie tylko zbliżają się do realizacji swojego wspólnego celu, lecz również stopniowo odkrywają tajemnicę drzemiącą w antycznych ruinach będących pozostałościami po dawnej cywilizacji, a także budzą do życia martwy od wieków labirynt jaskiń.

Pode opracowano z myślą o multiplayerowej zabawie w trybie współpracy. Niemniej grę można ukończyć również w pojedynkę, co jednak wymaga przełączania się pomiędzy bohaterami w trakcie rozgrywki.

Pomimo swojej prostoty trójwymiarowa grafika Pode może się podobać; deweloperzy zdecydowali się bowiem utrzymać całość w unikalnej stylistyce inspirowanej norweską naturą i sztuką. Dopełnieniem warstwy wizualnej jest soundtrack, który buduje relaksującą atmosferę.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Pode Artist's Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.