159
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Premiera 15/07/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Merge Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060264377176
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Time on Frog Island Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Rozbitek na dziwnej wyspie. Straszliwy sztorm spustoszył morza wokół ciebie, rzucając twój potężny statek na niebezpieczne skały pobliskiej wyspy. Budzisz się i znajdujesz swój statek w kawałkach, rozbitka na dziwnej wyspie pełnej... żab?Sieć spaghetti rzemiosł zaprowadzi cię na całą tę dziwną wyspę w poszukiwaniu materiałów do naprawy łodzi. W trakcie odkrywania świata Czasu na Wyspie Żab spotkasz przyjazne postacie, rozwiążesz łamigłówki, znajdziesz ukryte skarby i wiele więcej.

Cechy:

  • Eksploruj we własnym tempie - Wybierz własną ścieżkę w tej wyspiarskiej piaskownicy, nigdy nie wiesz, co czeka cię za następnym rogiem! Poznaj żabich mieszkańców i pomagaj, gdzie tylko możesz. Odkrywaj nowe przedmioty, łowiąc ryby i uprawiając rolę, oraz przygotowuj proste napoje, które zmienią sposób, w jaki przemierzasz wyspę. Ucz się od żab i wypróbuj swoje nowe umiejętności na całej wyspie
  • Handluj, aby naprawić swoją łódź - Popytaj o przedmioty, których potrzebujesz, ale pamiętaj, że być może będziesz musiał wyświadczyć żabie przysługę, aby dostać to, czego chcesz. Rozwiązuj ciekawe zagadki, aby zdobyć potrzebne przedmioty. Postaraj się nie dać się wciągnąć w życie na wyspie!
  • Eksperymentuj z wszystkim! - Biegaj szybciej, skacz wyżej, spadaj wolniej - wszystko jest możliwe, jeśli trzymasz w ręku odpowiedni przedmiot. Odkryj różne sposoby na wykonanie tych kluczowych transakcji. Każdy przedmiot, który podniesiesz, może okazać się kluczem do czegoś większego.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Time on Frog Island" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.