249
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Gust
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060327536007
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Atelier Ryza 2 Lost Legends and The Secret Fairy Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy to japońskie RPG utrzymane w klimacie bajkowego fantasy. Produkcję opracowało studio Gust, czyli zespół, który odpowiada za wszystkie wcześniejsze odsłony tego cyklu.

Zgodnie z tytułem, pod względem fabularnym gra stanowi bezpośrednią kontynuację Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout. Ponownie wcielamy się w alchemiczkę imieniem Ryza. To pierwszy przypadek w historii tego cyklu, gdy jedna postać jest główną bohaterką w dwóch odsłonach.

Akcja gry zaczyna się trzy lata po wydarzeniach z poprzedniej części. Ryza jako jedyna ze swojej drużyny postanowiła pozostać na wyspie Kurken. Opuszcza ją dopiero gdy otrzymuje list od starego przyjaciela, proszącego o spotkanie w stolicy królestwa Ashra-am Baird. Na miejscu dziewczyna wplącze się w intrygę, która zmusi ją do próby odkrycia tajemnic ruin otaczających miasto.Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy stanowi rozwinięcie pomysłów z poprzednich odsłon. Otrzymujemy więc rozbudowanego mechanicznie jRPG-a, w którym rozgrywka kładzie duży nacisk na system alchemiczny, zmuszając nas do radzenia sobie ze skomplikowanymi przepisami, bogatym wyborem składników oraz skomplikowanymi systemami opartymi na minigierkach.

Podczas zabawy eksplorujemy świat, rozwijamy postacie z drużyny, wypełniamy zadania i toczymy walki. Potyczki rozgrywane są w czasie rzeczywistym, a my musimy szybko wydawać rozkazy. W trakcie starć postacie gromadzą także punkty, które służą do aktywacji zdolności specjalnych.

W porównaniu z poprzednimi częściami ulepszono wiele elementów rozgrywki. Bohaterka potrafi teraz nurkować i korzystać z magicznych lin, co znacznie zwiększa swobodę eksploracji świata. Rozbudowano także system syntezy, który teraz pozwala odtwarzać zniszczone przedmioty.

Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, stylizowaną na japońskie kreskówki.

Zobacz także

Konsole Switch
sprawdź ofertę
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Atelier Ryza 2 Lost Legends and The Secret Fairy" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.