<
239
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496424220
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat Przemoc

Fire Emblem Three Houses Nintendo SwitchFire Emblem Three Houses to opracowana z myślą o konsoli Nintendo Switch taktyczna gra RPG ze znakomitej serii goszczącej wyłącznie na platformach Nintendo. Tytuł przenosi nas do świata fantasy, w którym przyjmujemy rolę nauczyciela w akademii wojskowej, szkolącej przedstawicieli trzech rywalizujących mocarstw.

Główny bohater lub bohaterka gry (na początku zabawy wybieramy płeć naszej postaci) jest najemnikiem, który otrzymuje pozycję nauczyciela w szkole Garreg Mach. Na miejscu musimy wybrać dom studencki, którego zostaniemy opiekunami. Dom Czarnych Orłów skupia studentów z Imperium, Niebieskie Lwy to natomiast obywatele Królestwa Faerghus, a pod sztandarem Złotego Jelenia uczą się początkujący oficerowie Leicester. W trakcie przygody poznajemy lepiej naszych podopiecznych, pomagamy rozwiązać ich prywatne problemy, równocześnie prowadzimy trening oraz wykonujemy zlecone nam misje bojowe.Pod względem mechaniki zabawy, Fire Emblem: Three Houses to klasyczna strategiczno-taktyczna gra RPG z turowym systemem walki. Tytuł korzysta i rozwija rozwiązania, które mogliśmy znaleźć w poprzednich częściach serii. Produkcja podzielona jest na kilka segmentów. W pierwszym znich eksplorujemy akademię i rozmawiamy z jej uczniami oraz nauczycielami. W drugim decydujemy o kierunku szkolenia poszczególnych bohaterów z wybranego przez nas domu studenckiego. W ostatnim prowadzimy natomiast turowe bitwy. Są one nie tylko prostymi manewrami treningowymi, ale także niebezpiecznymi pojedynkami, w których stawką jest czasem życie podopiecznych. Bitwy toczą się na w pełni trójwymiarowych planszach przedzielonych siatką pól, po których w turach poruszają się kontrolowane przez nas jednostki oraz wrogowie. W walce bohaterowie korzystają z mieczy, włóczni, toporów, łuków, pieści oraz rozmaitych zaklęć. Dodatkowo postacie mogą dosiadać rumaków oraz latających monstrów. O ekwipunku oraz zdolnościach postaci decydujemy podczas sesji treningowych, wykorzystując zdobyte punkty doświadczenia bojowego.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Hanyel
Z nami od: 2021/03/09

Hanyel

0 0

Moim zdaniem to póki co najlepsza gra taktyczna na Switcha, jeden z lepszych exclusive'ów na konsolę i jedna z lepszych odsłon Fire Emblem :)
Cztery różne ścieżki do ogrania dostarczają zabawy na wiele godzin (można wystukać nawet 300+h), fabuła jest wciągająca, postacie łatwe do polubienia, a new game+ pozwala na fajne eksperymentowanie z klasami. Dodatkowo posiada niezłe 10-godzinne DLC, które po przejściu dodaje nowe postacie i opcje do głównej gry. Warta swojej ceny.

Plusy:
-gameplay
-fabuła i klimat gry
-postacie i projekty postaci
-genialny soundtrack
-new game+

Minusy:
-w docku czasem mocno gubi klatki podczas eksploracji
-w porównaniu do poprzednich odsłon FE, cutscenki to bieda w CGI, a tekstury w dialogach wyglądają jak rodem z PS1
-usunięty content, który łatwo można znaleźć w Internecie, a który sprawiłby, że gra byłaby dużo lepsza