239
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496424220
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat Przemoc

Fire Emblem Three Houses Nintendo SwitchFire Emblem Three Houses to opracowana z myślą o konsoli Nintendo Switch taktyczna gra RPG ze znakomitej serii goszczącej wyłącznie na platformach Nintendo. Tytuł przenosi nas do świata fantasy, w którym przyjmujemy rolę nauczyciela w akademii wojskowej, szkolącej przedstawicieli trzech rywalizujących mocarstw.

Główny bohater lub bohaterka gry (na początku zabawy wybieramy płeć naszej postaci) jest najemnikiem, który otrzymuje pozycję nauczyciela w szkole Garreg Mach. Na miejscu musimy wybrać dom studencki, którego zostaniemy opiekunami. Dom Czarnych Orłów skupia studentów z Imperium, Niebieskie Lwy to natomiast obywatele Królestwa Faerghus, a pod sztandarem Złotego Jelenia uczą się początkujący oficerowie Leicester. W trakcie przygody poznajemy lepiej naszych podopiecznych, pomagamy rozwiązać ich prywatne problemy, równocześnie prowadzimy trening oraz wykonujemy zlecone nam misje bojowe.Pod względem mechaniki zabawy, Fire Emblem: Three Houses to klasyczna strategiczno-taktyczna gra RPG z turowym systemem walki. Tytuł korzysta i rozwija rozwiązania, które mogliśmy znaleźć w poprzednich częściach serii. Produkcja podzielona jest na kilka segmentów. W pierwszym znich eksplorujemy akademię i rozmawiamy z jej uczniami oraz nauczycielami. W drugim decydujemy o kierunku szkolenia poszczególnych bohaterów z wybranego przez nas domu studenckiego. W ostatnim prowadzimy natomiast turowe bitwy. Są one nie tylko prostymi manewrami treningowymi, ale także niebezpiecznymi pojedynkami, w których stawką jest czasem życie podopiecznych. Bitwy toczą się na w pełni trójwymiarowych planszach przedzielonych siatką pól, po których w turach poruszają się kontrolowane przez nas jednostki oraz wrogowie. W walce bohaterowie korzystają z mieczy, włóczni, toporów, łuków, pieści oraz rozmaitych zaklęć. Dodatkowo postacie mogą dosiadać rumaków oraz latających monstrów. O ekwipunku oraz zdolnościach postaci decydujemy podczas sesji treningowych, wykorzystując zdobyte punkty doświadczenia bojowego.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Hanyel
Z nami od: 2021/03/09

Hanyel

0 0

Moim zdaniem to póki co najlepsza gra taktyczna na Switcha, jeden z lepszych exclusive'ów na konsolę i jedna z lepszych odsłon Fire Emblem :)
Cztery różne ścieżki do ogrania dostarczają zabawy na wiele godzin (można wystukać nawet 300+h), fabuła jest wciągająca, postacie łatwe do polubienia, a new game+ pozwala na fajne eksperymentowanie z klasami. Dodatkowo posiada niezłe 10-godzinne DLC, które po przejściu dodaje nowe postacie i opcje do głównej gry. Warta swojej ceny.

Plusy:
-gameplay
-fabuła i klimat gry
-postacie i projekty postaci
-genialny soundtrack
-new game+

Minusy:
-w docku czasem mocno gubi klatki podczas eksploracji
-w porównaniu do poprzednich odsłon FE, cutscenki to bieda w CGI, a tekstury w dialogach wyglądają jak rodem z PS1
-usunięty content, który łatwo można znaleźć w Internecie, a który sprawiłby, że gra byłaby dużo lepsza