249
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 7 szt.
Wydawca:
Red Art Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3760328371585
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Demon Gaze EXTRA Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Ulepszona wersja gry Demon Gaze. Wśród nowości znalazły się m.in. poprawiona grafika i produkcja, zaktualizowane sterowanie oraz możliwość wprowadzenia nowej zawartości, która rozgrywa się po zakończeniu głównej historii.Oz budzi się w Misred - przeklętej krainie na zachodnich rubieżach świata - z mrocznym całunem pokrywającym konkretne wspomnienia z jego przeszłości. Kraina przed nim zawiera wiele labiryntów, w których w równej mierze kryją się skarby i niebezpieczeństwa. Nie wiedząc, dokąd się udać ani co robić, Oz postanawia wziąć do ręki broń, by polować na artefakty i zarobić na życie w świecie, który wydaje mu się tak nowy. Pewnego dnia będzie musiał zmierzyć się ze swoją przeszłością, ale do tego czasu nie ma innego wyboru, jak tylko zaufać tym, którzy go otaczają, a także swoim nowo odkrytym zdolnościom jako "Demon Gazer"...

Cechy:

  • System postępu w grze Dungeon RPG: Podbijaj lokacje w lochach, aby uzyskać dostęp do lepszych przedmiotów i wyciągnąć bossa!
  • Ilustracje postaci i potworów w jakości HD: Poznaj niezwykle szczegółową i ilustrowaną sztukę, jakiej jeszcze nie widziałeś, na ekranie OLED PS Vita!
  • Możliwość tworzenia własnych partii: Wybieraj spośród ponad 90 różnych portretów postaci, 5 różnych ras oraz 8 różnych klas i stwórz swoją idealną partię poszukiwaczy przygód, aby bez obaw zagłębić się w różne piękne lochy 3D!
  • Elastyczność podklas: Wykorzystaj specjalne przedmioty do zdobycia umiejętności z kilku innych klas postaci, aby zmaksymalizować potencjał bojowy i zdolność przetrwania swoich bohaterów!
  • Szybka podróż na ekranie dotykowym: Wykorzystaj ekran dotykowy PS Vita, aby szybko nawigować swoją postacią po wcześniej zbadanych obszarach lochów.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Demon Gaze EXTRA" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.