369
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Idea Factory
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
4148752615
Klasyfikacja PEGI:
Seks Od 18 lat

Moero Crystal H Limited Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Moero Chronicle to klasyczny dungeon crawler z turowym systemem walki, którego akcja została osadzona w świecie fantasy. Producentem tytułu jest japońskie studio Compile Heart, a wydawcą Idea Factory – obie firmy od lat specjalizują się w grach jRPG oraz visual novel. Najpopularniejszą marką twórców jest seria Hyperdimension Neptunia, posiadająca w sumie kilkanaście różnych odsłon.

Edycja Limitowana zawiera
  • Gre
  • Kolorowa instrukcje
  • soundtrack
  • Artbook
  • Naklejki
  • Numerowany certyfikat
  • Kolekcjonerski Box


Historia w Moero Chronicle rozgrywa się w świecie fantasy, zamieszkanym przez ludzi i potwory przypominające młode dziewczyny. Główny bohater gry, Io, ma ogromne problemy w kontaktach z kobietami. Jedynym wyjątkiem od reguły jest Lillia, dziewczyna-potwór, która przyjaźni się z nim od dzieciństwa. Zmartwienia dotyczące przeciwnej płci musi jednak zostawić za sobą, kiedy otrzymuje zadanie wyruszenia do niebezpiecznego regionu świata. Zamieszkujące go potwory wpadły w kompletny szał, niszcząc wszystko na swojej drodze i coraz bardziej zagrażając ludziom. Powodem tego zamieszania wydaje się legendarna dziewczyna-potwór, której pokonanie może zapobiec kolejnym ofiarom.

Gra jest klasycznym japońskim dungeon-crawlerem, którego mechanika łudząco przypomina wielu innych przedstawicieli gatunku przygotowanych przez japońskich deweloperów. Gracze dowodzą pięcioosobową drużyną w całości składającą się z dziewczyn-potworów. W sumie w grze znalazło się pięćdziesiąt typów potencjalnych towarzyszek broni. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a pojedynki z wrogami odbywają się w trybie turowym. Siłę członkiń naszej drużyny zwiększamy za pomocą nowego ekwipunku, w tym bielizny, która potrafi wpływać na posiadane przez nie zdolności. Z każdą dziewczyną możemy także wchodzić w interakcje, wręczać prezenty oraz chodzić na randki, co przedstawione zostało w krótkich przerywnikach fabularnych.

Zobacz także

Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Moero Crystal H Limited Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.