<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 299,90
244
90
Wysyłka od 13,90 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
NIS America
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
810023038689
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:
:

Prinny Presents NIS Classics Volume 2 Deluxe Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Prinny Presents NIS Classics Volume 2 [Deluxe Edition] zawiera:

  • Grę na Switch
  • Oficjalna ścieżka dźwiękowa
  • Książkę artystyczną w miękkiej okładce
  • Pudełko kolekcjonerskie

Zgadnij, kto powrócił z nowym pakietem, kolego! Tak jest, NIS Classics powraca i przedstawia dwa konsolowe klasyki w nowej odsłonie i gotowe do akcji. Makai Kingdom: Reclaimed and Rebound przedstawia diaboliczne plany z zupełnie nową zawartością!Pomóż lordowi Zetcie najechać i odzyskać Netherworld, a gdy podbój zła ustąpi, ZHP: Unlosing Ranger vs. Darkdeath Evilman ma do dyspozycji niestandardowe postacie, które skopią tyłki wrogom! Zgub się w głębokim systemie dostosowywania, aby stworzyć jedynego w swoim rodzaju wojownika, który będzie walczył na losowo generowanych mapach i stworzy własną historię!

Cechy:

  • Powrót po ponad 10 latach, Dood! - Dwa klasyki RPG akcji wkraczają na rynek po raz pierwszy od ponad dziesięcioletniej premiery! Poznaj Makai Kingdom: Reclaimed and Rebound (teraz z nową zawartością, dood!) oraz ZHP: Unlosing Ranger VS Darkdeath Evilman na nowoczesnych platformach po raz pierwszy od ponad 10 lat, teraz z angielskim i japońskim dźwiękiem!
  • Zetta...Ale Betta! - W Makai Kingdom: Reclaimed and Rebound, Lord Zetta, mistrz taktycznych działań wojennych, zamierza najechać i odzyskać Netherworld - jako książkę! Wykorzystaj sprytne strategie i potężną magię, a także śmiercionośne bronie, od mieczy świetlnych po wyrzutnie rakiet, aby przejąć kontrolę nad ziemią swoich wrogów. Przywołaj też swoją armię za pomocą nowego systemu ZAPROSZEŃ, przemierzaj pole bitwy z nowymi postaciami i zagłęb się w tryb Petta, aby poznać zupełnie nową historię.
  • Build-a-Ranger - W ZHP: Unlosing Ranger vs. Darkdeath Evilman, twoja postać jest stworzona do tego, aby wykopać tylu wrogów na krawężnik, ilu tylko zechcesz! Skorzystaj z rozbudowanego systemu personalizacji, aby ubrać swojego strażnika od stóp do głów, założyć własną bazę i walczyć na wielu losowo generowanych mapach, aby stworzyć własną bohaterską historię.

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Promocja cyfrowa do 23 marca!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Prinny Presents NIS Classics Volume 2 Deluxe Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.