169
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Marvelous
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060540771438
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Rune Factory 3 Special Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Osiedl się w idyllicznym miasteczku fantasy jako młody poszukiwacz przygód z potwornym sekretem w Rune Factory 3, zremasterowanym dla nowej generacji na Nintendo Switch™.Funkcje zupełnie nowe w Rune Factory 3 Special obejmują tryb Newlywed, samodzielne przygody odblokowywane po ślubie z każdą z 11 kwalifikujących się do gry panien; Another Episode, w pełni udźwiękowione historyjki obrazkowe opowiadane przez te same postacie; oraz poziom trudności "Hell", który stanowi wyzwanie nawet dla weteranów!

Niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza wizyta, czy też wracasz po długim czasie nieobecności, przeżyj niezapomnianą historię Rune Factory 3 z ulepszoną grafiką i przeprojektowanymi modelami postaci 3D.

Cechy:

  • Przygoda obejmująca dwa światy - Wciel się w Micaha, młodego człowieka z amnezją i tajemniczą umiejętnością przemiany w owczopodobnego potwora, który szuka sposobu na współistnienie ludzi i potworów.
  • Porywająca walka w grach RPG akcji - Władaj mieczami, włóczniami, młotami, a nawet magią, aby zmierzyć się z potężnymi potworami. Rekrutuj zarówno mieszkańców miasta, jak i potwory, aby odkryć zdradzieckie lochy.
  • Zasiej ziarno swojego nowego życia - Zrelaksuj się po długim dniu przygód dzięki zajęciom takim jak rolnictwo, rybołówstwo i inne. Odkryj wiele odmian Magicznych Nasion, z których wyrastają dziwne rośliny, które pomogą Ci w przygodzie w zabawny i ekscytujący sposób!
  • Znajdź tego wyjątkowego kogoś - Poznaj 11 uroczych kawalerów, najwięcej w historii serii! Dowiedz się o nich więcej dzięki codziennym rozmowom i zadaniom, zakochaj się, a następnie zadaj pytanie i weź ślub. Zanim się obejrzysz, będziesz mieć wspaniałą rodzinę, która dołączy do Twoich przygód.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Rune Factory 3 Special" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.