249
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
CDprojekt RED
Wersja językowa:
Polska/angielska (napisy)
Kod:
5902367642051
Klasyfikacja PEGI:
Seks Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition PL/ANG Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Zobacz opinie (1)
Polskie napisy w grze.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to pełne przygody i akcji RPG rozgrywające się w otwartym świecie mrocznego fantasy. Gracze wcielają się w postać profesjonalnego łowcy potworów, Geralta z Rivii. Przed wiedźminem najtrudniejsze zlecenie w życiu — odnaleźć dziecko z prastarej przepowiedni, którego moc może doprowadzić do zagłady świata. W tym celu Geraltowi przyjdzie zmierzyć się nie tylko z potężnymi przeciwnikami, lecz również z konsekwencjami wyborów, które podejmować będzie na szlaku.W skład Edycji Kompletnej wchodzą: gra Wiedźmin 3: Dziki Gon — zdobywczyni ponad 800 nagród, w tym 250 dla Gry Roku — rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Łącznie tytuł oferuje ponad 150 godzin przygód w wiedźmińskim świecie, po raz pierwszy w wersji na konsolę przenośną. Wersja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Nintendo Switch powstaje we współpracy ze studiem Saber Interactive.

Jako pierwszy tytuł w historii serii, który ukaże się na konsolę Nintendo, Wiedźmin 3: Dziki Gon pozwoli zupełnie nowej grupie odbiorców zapoznać się z wiedźmińskim uniwersum, a wszystkim tym, którzy ukończyli ostatnią przygodę Geralta z Rivii — przeżyć ją ponownie na konsoli przenośnej. Nowe wydanie Dzikiego Gonu z pewnością umocni również jego pozycję jako najlepiej sprzedającego się tytułu z serii. Ta dotychczas sprzedała się w liczbie ponad 40 milionów egzemplarzy, z czego ponad połowę stanowi Wiedźmin 3.
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Modele Gundam
w super cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Synec
Z nami od: 2011/12/14

Synec

3 0

Jesli chcecie polskie audio w tej wersji gry, to musicie założyć konto nintendo z wersji regionalnej gry(w moim wypadku było to UK) i pobrać paczkę VO jezyka polskiego (są darmowe) :)
Mam nadzieje ze te info się komuś przyda