<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 209,90
199
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Marvelous
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060540771827
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Trinity Trigger Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wkrocz do świata Trinity Trigger, zupełnie nowej fabularnej gry akcji, łączącej wygląd i klimat kultowych gier RPG z lat 90. z nowoczesnym naciskiem na szybką, konfigurowalną walkę. Jako Cyan, młody człowiek obarczony płaszczem Wojownika Chaosu i nieuniknionym starciem z Wojownikiem Porządku jako pełnomocnikiem bogów, gracze wyruszą na wielką przygodę, aby przeciwstawić się losowi i ocalić Trinitię.Cyanowi i jego towarzyszom, Elise i Zantisowi, towarzyszą dziwne stworzenia znane jako Wyzwalacze, które mogą przekształcić się w osiem rodzajów broni, a gracze mogą swobodnie przełączać się między trzema postaciami, aby realizować strategię walki solo, lub połączyć się z maksymalnie dwoma przyjaciółmi w lokalnej kooperacji.

Cechy:

  • Opanuj broń bogów - Rozwiązuj zagadki i pokonuj wrogów samotnie lub z przyjaciółmi w lokalnej kooperacji, przemierzając lochy każdej Army, wieże stworzone z upadłej broni boga.
  • Odkryj tajemnice Trinitii - odkryj ukryte przejścia, badając każdy skrawek zróżnicowanego biomu Trinitii i rozmawiając z mieszkańcami miast w poszukiwaniu wskazówek, aby odkryć pilnie strzeżone sekrety przechowywane w lasach, na pustyniach, polach śnieżnych i innych miejscach.
  • Zmień bieg bitwy - użyj koła broni w walce, aby zmieniać osiem typów broni w locie. Każdy wróg ma swój słaby punkt. Znalezienie i wykorzystanie go jest kluczem do zwycięstwa.
  • Pokoleniowa epopeja fabularna - Trinity Trigger została zainspirowana kultowymi grami RPG z dawnych lat, ale jej przystępna i satysfakcjonująca rozgrywka zawiera nowoczesne elementy, które sprawiają, że jest to ekscytująca przygoda dla graczy w każdym wieku.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Modele Gundam
w super cenach!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Trinity Trigger" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.