CENA: 159,90
124
90
Oszczędzasz 35,00
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Arc System Works
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060201659457
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

World End Syndrome Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Produkcja rodzaju visual novel z elementami symulatora randkowego. W trakcie zabawy wcielamy się w bohatera, który przybywa do nadmorskiego miasteczka Mikamachi, gdzie poznaje dwie dziewczyny. Jego dalsze losy zależą od naszych poczynań i decyzji podejmowanych w toku przygody

Akcja World End Syndrome toczy się w nadmorskim miasteczku Mikamachi, dokąd przybywa główny protagonista opowieści. Bohater szybko poznaje zamieszkujące je dziewczyny – wśród nich pojawia się Maimi Kususe (jego kuzynka, z którą ma zamieszkać z nim pod jednym dachem, ciesząca się popularnością zarówno u mężczyzn, jak i kobiet) oraz cicha i tajemnicza Haruka Kanna. To, jak potoczą się jego dalsze losy oraz która z nich zostanie jego obiektem westchnień, zależy od poczynań gracza i dokonanych przez niego wyborów.



Rozgrywka w wydanym na platformie PS4, Switch i PSV World End Syndrome opiera się na schemacie charakterystycznym dla gatunku. Sednem zabawy jest zatem śledzenie historii – w trakcie zmagań oglądamy następujące po sobie sceny rozmów pomiędzy postaciami, podczas których podejmujemy rozmaite decyzje, często rzutujące na dalszy przebieg opowieści.

Zobacz także

Zobacz wszystkie figurki z serii!
Abonamenty
Karty przedpłacone
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "World End Syndrome" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.