Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 209,90
179
90
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Imagineer
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0884095213671
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Fitness Boxing Fist of the North Star Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Powiem to jeszcze raz, Fitness Boxing jest niezwyciężony!

Popraw swoje codzienne nawyki treningowe, zyskaj formę i odsłoń kurtynę nowego, legendarnego ciała!Zachowując podstawowe cechy Fitness Boxing, ta nowa odsłona dodaje postacie i ustawienia ze świata Fist of the North Star, aby zapewnić naprawdę efektywne treningi!

Cechy:

  • Postacie z Fist of the North Star są twoimi instruktorami - seria Fitness Boxing to bokserska gra treningowa, która wykorzystuje Joy-Con™, aby umożliwić ci zadawanie różnych ciosów w taki sam sposób, jak w grze rytmicznej, jednocześnie otrzymując wskazówki od instruktorów w grze, którym głos podkładają popularni aktorzy głosowi.
  • Nowy tryb "Battle" - dodano nowy tryb "Battle", który pozwala pokonywać wrogów w taki sam sposób, jak w grach rytmicznych. Gra zawiera dwa tryby, które pozwalają doświadczyć treningów z większym naciskiem na akcję: Outlaw Battle, w którym pokonujesz dziesiątki banitów swoimi ciosami, oraz Boss Battle, w którym walczysz z rywalami Kenshiro, takimi jak Raoh.
  • Muzyka i kostiumy, które jeszcze bardziej zwiększają wrażenia z gry w Fist of the North Star Muzyka w tle jest absolutnie niezbędna do ćwiczeń. Gra zawiera nie tylko klasyki Fist of the North Star, takie jak AIO TORIMODOSE!!!, TOUGH BOY, YURIA EIENNI i SILENT SURVIVOR, ale także oryginalne utwory dostosowane do każdej postaci, w sumie 20 piosenek
  • Popularne funkcje Fitness Boxing pozostały niezmienione - Mając na celu promowanie ćwiczeń w domu i uczynienie ćwiczeń codziennym nawykiem, gra naturalnie kontynuuje korzystanie z popularnych funkcji wsparcia serii, takich jak alarm i możliwość wykluczenia czynności, z którymi masz trudności.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Fitness Boxing Fist of the North Star" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.