54
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Premiera 23/04/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488137225
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Pure Pool (kod w pudełku) Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

UWAGA! Edycja nie zawiera kartridża z grą.
W pudełku znajduje się jedynie kod do pobrania gry z Nintendo E-Shop.  


Ciesz się najbardziej realistyczną i wciągającą symulacją sportów bilardowych na Nintendo Switch™, z oszałamiającą oprawą wizualną 1080p i większą niż kiedykolwiek liczbą sposobów na grę w bilard i snookera!Sporty bilardowe nigdy nie wyglądały tak dobrze na Nintendo Switch, niezależnie od tego, czy grasz zadokowany, czy w podróży!

  • ULTIMATE IMMERSION - Zanurz się w oszałamiająco realistycznym i nieskończenie przyjemnym świecie Pure Pool i rozgrywaj swoje ulubione partie bilarda i snookera w dowolnym miejscu, bez żadnych problemów związanych z czasem ładowania.
  • WIĘCEJ SPOSOBÓW NA GRĘ - rozegraj setki partii bilarda i snookera w wielu różnych trybach rywalizacji, takich jak American 8-Ball, 9-Ball, Blackball i Killer. Zmierz się z wyzwaniami w szybkich trybach, takich jak Speed Pot, Checkpoint i Royal Rumble, aby piąć się w górę w światowych rankingach i odblokować nowe nagrody!
  • GRAJ RAZEM - baw się dobrze z przyjaciółmi w lokalnych grach wieloosobowych lub dołącz do internetowej społeczności Pure Pool i zmierz się z graczami z całego świata w sieciowych meczach wieloosobowych. A nawet gdy Twoi znajomi odejdą, możesz zagrać z kopią ich DNA w trybie offline!
  • ZOSTAŃ ZAWODOWCEM - Zmierz się z trybem kampanii i zagraj na szczyt mistrzostw w odmianach 8-Ball, 9-Ball, Blackball i Snooker. Wystaw swoje umiejętności na próbę w ponad 480 zawodach, pojedynkując się z przeciwnikami AI Amatorów, Pro i Master oraz zbierając gwiazdki za ukończenie dodatkowych wyzwań w drodze na szczyt!
  • PRECYZYJNA KONTROLA - graj swoje najlepsze uderzenia szybko i łatwo za każdym razem, gdy podchodzisz do stołu, dzięki wielu dostępnym opcjom sterowania. Wybieraj spośród: zupełnie nowego sterowania na ekranie dotykowym, klasycznego sterowania dwoma drążkami Joy-Con, kontrolera Nintendo Switch Pro Controller, a nawet obsługi dwóch Joy-Conów w meczach wieloosobowych!

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Pure Pool (kod w pudełku)" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.