129
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
3D Realms
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055957702458
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Ion Fury Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Ion Maiden to pierwszoosobowa strzelanka wykonana w konwencji retro. Produkcję opracowało studio Voidpoint założone przez autorów licznych modyfikacji do gry Duke Nukem 3D. Wśród nich znalazło się wielu twórców map, jak również praktycznie cały zespół stojący za projektem EDuke32.Gra stanowi prequel do izometrycznej strzelanki Bombshell z 2016 roku autorstwa nieistniejącego już studia Interceptor Entertainment. Akcja toczy się więc w przyszłości, a my ponownie wcielamy się w najemniczkę imieniem Shelly Harrison, czyli tytułową Bombshell, która musi stoczyć walkę z armiami kosmitów.

Ion Maiden stanowi rozwinięcie mechanik z Duke Nukem 3D. Wydarzenia obserwujemy więc z oczu bohaterki, a gra jest nastawiona głównie na walkę. Do dyspozycji gracza oddano obszerny arsenał; każdy typ broni ma alternatywny tryb strzelania aktywowany prawym przyciskiem myszy.

Mapy są duże i pełne rozgałęzień – do większości sekcji prowadzi wiele alternatywnych ścieżek. Ponadto spora część elementów otoczenia jest interaktywna. Nie zabrakło również licznych sekretów.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ion Fury" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.