CENA: 259,90
169
90
Oszczędzasz 90,00
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
710425556500
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

XCOM 2 Collection (import) Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zapoczątkuj globalny ruch oporu i odbij Ziemię spod okupacji obcych w grze XCOM 2 na Nintendo Switch™.

XCOM 2
Obcy rządzą Ziemią, obiecując ludzkości wspaniałą przyszłość, a jednocześnie skrywając złowrogą agendę. Jako przywódca oddziału partyzanckiego, który musi stawić czoła niemożliwym przeciwnościom, musisz rozpalić globalny ruch oporu, aby wyeliminować obce zagrożenie i ocalić ludzkość przed zagładą.XCOM 2: Wojna Wybrańców
To rozszerzenie dodaje obszerną nową zawartość w walce z ADVENT, w tym nowe klasy bohaterów, nowych potężnych wrogów, a także nowe misje, środowiska i zwiększoną głębię strategicznej rozgrywki.

Kolekcja XCOM 2 zawiera wielokrotnie nagradzaną grę strategiczną XCOM 2, cztery pakiety DLC (Resistance Warrior Pack, Anarchy's Children, Alien Hunters, Shen's Last Gift) oraz rozszerzenie War of the Chosen w jednym pakiecie. Aktywuj dowolną zawartość dodatkową (DLC i rozszerzenie) lub po prostu graj w podstawową grę.

Cechy:
  • XCOM ON THE RUN - Przejmij dowodzenie nad Avengerem, statkiem zaopatrzeniowym obcych przekształconym w mobilną kwaterę główną XCOM. Nowa, otwarta rozgrywka pozwala ci decydować, gdzie poprowadzić swoją grupę uderzeniową, jak zwiększyć poparcie społeczne i kiedy zwalczać kontrofensywę wroga.
  • REKRUTUJ ODPORNYCH WOJOWNIKÓW - Pięć klas żołnierzy, z których każda posiada własne drzewko umiejętności, pozwala ci stworzyć żołnierzy dostosowanych do twoich planów taktycznych
  • TACTICAL GUERRILLA COMBAT - Nowe systemy rozgrywki oferują większą elastyczność taktyczną w walce. Korzystaj z ukrycia, aby zasadzać się na patrole wroga. Plądruj wrogów, zdobywając cenny sprzęt i artefakty. Ratuj VIP-ów i ocal poległych towarzyszy, przenosząc ich do punktu ekstrakcji.
  • NOWA RODZINA WROGÓW - zróżnicowana obsada wrogów, od potężnych nowych gatunków obcych po ADVENT, egzekutorów reżimu obcych, stanowi wyjątkowe wyzwanie taktyczne.
  • BADAJ, ROZWIJAJ I UPGRADE - Konfiguruj i buduj pomieszczenia na Avengerze, aby zapewnić XCOM nowe możliwości na polu bitwy. Wykorzystaj swoich naukowców i inżynierów do badań, rozwoju i ulepszania broni i pancerzy, aby dopasować je do preferowanej taktyki.
  • KAŻDA MISJA TO UNIKALNE WYZWANIE - Wyrusz na misje na całym świecie, od dzikich terenów, przez serca megamiast kontrolowanych przez obcych, po głębiny obcych instalacji. Istnieje praktycznie nieskończona liczba kombinacji map, misji i celów.
  • TWÓRZ SWOJE MODY - Narzędzia skupione wokół społeczności pozwalają na tworzenie własnej kampanii, taktycznej rozgrywki, obcych, klas, funkcji gry strategicznej i dzielenie się nimi w Warsztacie Steam.
  • GRAJ W MULTIPLAYERZE HEAD-TO-HEAD - mieszaj i dobieraj oddziały ludzi i obcych i walcz łeb w łeb na losowo generowanych mapach.

Zobacz także

Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "XCOM 2 Collection (import)" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.