229
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Premiera 30/09/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Success
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:

Cotton Guardian Force Saturn Tribute Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (2)
Cotton Guardian Force Saturn Tribute to kolekcja trzech gier Cotton, które zostały wydane w latach 90-tych na konsolę Sega Saturn. Gracze na całym świecie mogą doświadczyć i cieszyć się tą kolekcją dzięki obsłudze języka angielskiego!Czy jesteś gotowy, aby spotkać wszystkich swoich wrogów i rozebrać ich na kawałki w tej kolekcji shoot 'em up?

Ta kolekcja shoot 'em up zawiera następujące tytuły:

Cotton 2 (wydany w 1997 roku)
Cotton 2 przedstawia rywala Cottona - Appli. Tym razem historia dotyczy zniknięcia magicznej "Bluewater Willow" ze skarbca królestwa. Cotton i Appli muszą teraz przeszukać ziemie w poszukiwaniu magicznej wierzby, walcząc z wszystkimi wrogami, których napotkają po drodze, zanim będzie za późno.

Cotton Boomerang (wydana w 1998 roku)
Cotton Boomerang to pozioma strzelanka, będąca częścią serii gier Cotton. Nie jest to jednak zupełnie nowa odsłona serii, lecz zremiksowana wersja gry Cotton 2, zawierająca więcej postaci, przekolorowane płytki, zmienione układy scen itp.

Guardian Force (wydana w 1998 roku)
Guardian Force jest side-scrolling shooter gry, gracz musi znaleźć twierdzę i zniszczyć dyktatorów Guardian po to jest najechany przez złe siły. Walka z wrogami za pomocą różnych broni i power-upów.

Cechy:
  • Szybkie zapisywanie / ładowanie - Funkcja, która może zapisać i załadować grę w dowolnym momencie
  • Rewind - Możliwość przewijania do przeszłych scen
  • Slow - Możliwość spowolnienia prędkości gry
  • Ranking online

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Michał
Z nami od: 2004/10/13

Michał

1 0

@Kiba
Z tym Valis to ostrożnie, bo zapewne będzie wyłącznie po japońsku. Natomiast na oficjalnym twitterze wspomnieli o pracach nad angielską wersją, ale bez konkretnej daty wydania.

Kiba
Z nami od: 2016/05/25

Kiba

0 0

Już zamówiłem, co za klasyk z Saturna. Kiedyś to ogrywałem na emulatorze Saturna jak i emulatorze STV czyli emulatorze automatu który był w oparciu o architekturę Segi Saturn. Przy okazji mam pytanie w grudniu wychodzi na switcha kolekcja Valis, 3 części trylogii tego side scrolerra fantasy i isekai w oparciu o wersję na Pc Engine super cdrom na jednym cartcie na switcha. Będziecie to mieć w ofercie?