159
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 7 szt.
Wydawca:
Clear River Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
7350002931615
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Ender Lilies Quietus of the Knights Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
W zniszczonym świecie walczą z przeklętym przeznaczeniem

Dawno temu, w odległych zakątkach Land's End... Nieprzewidziane zejście "Deszczu" przekształciło wszystkie żywe istoty w oszalałe nieumarłe potworności znane jako Zarażeni. W obliczu kataklizmu wykraczającego daleko poza ich zrozumienie, królestwo popadło w ruinę, a przeklęty deszcz nie miał końca. W międzyczasie, w pozostałościach tego zrujnowanego świata, młoda dziewczyna o imieniu Lily budzi się w głębi kościoła.

Przygodowa gra akcji RPG 2D"ENDER LILIES" to RPG akcji 2D w klimacie dark fantasy, w którym gracze próbują rozwikłać tajemnicę królestwa zniszczonego przez "Deszcz Śmierci". Gracze będą podróżować przez rozległe i nawiedzone piękne lokacje "Land's End", w tym zatopiony las, zamkniętą skażoną podziemną jaskinię i wielki zamek. W wielu miejscach, które odwiedzisz podczas tej smutnej przygody, czekają potężni bossowie, którzy chętnie odbiorą ci życie, jeśli tylko dasz im najmniejszą szansę. Pokonaj tych potężnych wrogów i uwolnij ich od niekończącej się klątwy, aby zmienić ich w sojuszników. Pokonaj stojące przed tobą wyzwania i szukaj prawdy z potężnymi rycerzami u boku.

Cechy:

  • Wciągająca eksploracja - rozległa i w pełni przemierzalna mapa, otwarta na liczne strategie.
  • Napięte bitwy i satysfakcjonująca przygoda - Ciesz się napiętymi bitwami, w których chwiejne skupienie może doprowadzić do szybkiej śmierci.
  • Piękno lśniące w świecie rozpaczy - kontrastująca główna obsada, od młodej i czystej bohaterki po złożonych i skażonych nieśmiertelnych rycerzy

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ender Lilies Quietus of the Knights" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.