CENA: 159,90
139
90
Oszczędzasz 20,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055277038374
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Sonic Colours Ultimate Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Dołącz do Sonica w szybkiej przygodzie życia! Zły Dr Eggman zbudował gigantyczny międzygwiezdny park rozrywki pełen niesamowitych przejażdżek i kolorowych atrakcji - ale zasila go schwytana rasa obcych zwana "Wisps".Użyj błyskawicznej szybkości Sonica, aby uwolnić Wispsów i poznać sekrety ich niesamowitych mocy podczas odkrywania sześciu unikalnych kolorowych światów, z których każdy jest pełen niebezpiecznych wrogów i przeszkód do pokonania. Teraz z oszałamiającą, ulepszoną grafiką, dodatkowymi funkcjami, nowym trybem gry i ulepszoną rozgrywką - to Ultimate Sonic Colors. Sonic będzie testowany w tej ekscytującej podróży, aby uwolnić Wisps - ale z ich pomocą, a twój, to test będzie on zdać z kolorami latających!

Cechy:
  • SZYBKOŚĆ SONICA I AKCJA NON-STOP - Przyspiesz do adrenaliny super prędkości, zoom przez trudnych światów i manewrować przez niebezpieczne przeszkody. Wyznaczaj czas swoich ataków, aby naładować Boost i osiągnąć prędkość Super Sonica.
  • INTERSTELLAR AMUSEMENT PARK - Poznaj i przygody przez wciągające środowisk, takich jak Sweet Mountain wypełnione rozkosznych słodyczy lub Aquarium Park wypełnione życia morskiego i niezliczone baseny - wszystko skupione wokół tajemniczego astro-rozrywki park
  • WISP POWER-UPS - przekształć Sonica, okiełznając wspaniałą obcą moc Wisps, aby pokonać wrogów i odkryć tajemnice międzygwiezdnego parku rozrywki. Przechodź przez obiekty stałe i odkrywaj alternatywne ścieżki za pomocą nowego Jadeitowego Wispa.
  • LEPSZA NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ - Dostępna na wszystkich platformach i teraz bardziej kolorowa niż kiedykolwiek z ulepszoną grafiką i wizualizacjami.
  • TRYB "RIVAL RUSH" - Wystaw swoje umiejętności na próbę i idź łeb w łeb z Metal Soniciem. Wyprzedź Metal Sonica, aby odblokować nagrody!

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Sonic Colours Ultimate" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.