CENA: 169,90
134
90
Oszczędzasz 35,00
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 5 szt.
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055277038879
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Sonic Colours Ultimate + brelok Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Dołącz do Sonica w szybkiej przygodzie życia! Zły Dr Eggman zbudował gigantyczny międzygwiezdny park rozrywki pełen niesamowitych przejażdżek i kolorowych atrakcji - ale zasila go schwytana rasa obcych zwana "Wisps".Użyj błyskawicznej szybkości Sonica, aby uwolnić Wispsów i poznać sekrety ich niesamowitych mocy podczas odkrywania sześciu unikalnych kolorowych światów, z których każdy jest pełen niebezpiecznych wrogów i przeszkód do pokonania. Teraz z oszałamiającą, ulepszoną grafiką, dodatkowymi funkcjami, nowym trybem gry i ulepszoną rozgrywką - to Ultimate Sonic Colors. Sonic będzie testowany w tej ekscytującej podróży, aby uwolnić Wisps - ale z ich pomocą, a twój, to test będzie on zdać z kolorami latających!

Cechy:
  • SZYBKOŚĆ SONICA I AKCJA NON-STOP - Przyspiesz do adrenaliny super prędkości, zoom przez trudnych światów i manewrować przez niebezpieczne przeszkody. Wyznaczaj czas swoich ataków, aby naładować Boost i osiągnąć prędkość Super Sonica.
  • INTERSTELLAR AMUSEMENT PARK - Poznaj i przygody przez wciągające środowisk, takich jak Sweet Mountain wypełnione rozkosznych słodyczy lub Aquarium Park wypełnione życia morskiego i niezliczone baseny - wszystko skupione wokół tajemniczego astro-rozrywki park
  • WISP POWER-UPS - przekształć Sonica, okiełznając wspaniałą obcą moc Wisps, aby pokonać wrogów i odkryć tajemnice międzygwiezdnego parku rozrywki. Przechodź przez obiekty stałe i odkrywaj alternatywne ścieżki za pomocą nowego Jadeitowego Wispa.
  • LEPSZA NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ - Dostępna na wszystkich platformach i teraz bardziej kolorowa niż kiedykolwiek z ulepszoną grafiką i wizualizacjami.
  • TRYB "RIVAL RUSH" - Wystaw swoje umiejętności na próbę i idź łeb w łeb z Metal Soniciem. Wyprzedź Metal Sonica, aby odblokować nagrody!

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Sonic Colours Ultimate + brelok" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.