120
00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Nintendo
Kod:
4251755618323
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat Przemoc
:

Przepustka na Rozszerzenia Pokémon Sword i Pokémon Shield Expansion Pass Klucze do gier, Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Twoja przygoda trwa dalej, z przepustką na rozszerzenia Pokémon Sword i Pokémon Shield Expansion Pass, a w nich: nowe przygody do przeżycia, nowe Pokémony do złapania, i nowe obszary Wild Area do zbadania! Na swojej drodze spotkasz nawet nowe i powracające Legendarne Pokémony! Przepustka Expansion Pass zawiera dwa rozszerzenia, które wydane zostaną odpowiednio latem 2020 i jesienią 2020.


Zawiera następujące treści DLC:
- The Isle of Armor (Wyspa Zbroi): Wydanie planowane przed końcem czerwca 2020
- The Crown Tundra (Tundra Koronna): Wydanie planowane jesienią 2020


Uwaga:
- Przepustka Pokémon Sword Expansion Pass i przepustka Pokémon Shield Expansion Pass oferują Pokémony i postacie ekskluzywne dla ich wersji.
- Dwa rozszerzenia zawarte w przepustce Expansion Pass, ‘The Isle of Armor’ i ‘The Crown Tundra’, nie mogą być kupione oddzielnie.
Ten kod może zostać wykorzystany by aktywować przepustkę na rozszerzenia expansion pass albo dla Pokémon Sword, albo dla Pokémon Shield (oba tytuły sprzedawane osobno). Podczas procesu realizacji będziesz musiał wybrać, dla której wersji aktywowana zostanie przepustka expansion pass. Ten kod może zostać wykorzystany tylko raz.

Aby używać tych treści, wymagane jest posiadanie gry Pokémon Sword lub Pokémon Shield (oba tytuły sprzedawane osobno).

Jak zrealizować twój kod download
Ten kod może zostać zrealizowany na twojej konsoli Nintendo Switch w następujący sposób:
  1. W menu HOME Menu wybierz (eShop Shopping Bag Icon) a następnie wybierz swoje konto Nintendo Account aby otworzyć sklep Nintendo eShop.
  2. W Nintendo eShop wybierz REDEEM CODE (“Zrealizuj kod”), wprowadź 16-cyfrowy kod download i podążaj za wytycznymi na ekranie."

  • Ten kod może zostać zrealizowany jedynie w sklepie Nintendo eShop na konsoli Nintendo Switch™, i może zostać zrealizowany tylko raz.
  • Ten produkt zawiera technologiczne środki ochronne.
  • Użycie nieupoważnionych urządzeń lub oprogramowania które umożliwia techniczną modyfikację konsoli lub oprogramowania Nintendo Switch może uniemożliwić granie w tę grę.
  • Aby grać w tę grę może być wymagane uaktualnienie systemu.
Ten kod nie zostanie wymieniony przez firmę Nintendo ani sprzedawcę na nowy w wypadku zgubienia, kradzieży lub wykorzystania go w inny sposób bez twojej zgody.


Przepustka Expansion Pass zawiera dwa rozszerzenia które wydane zostaną odpowienio latem 2020 i jesienią 2020."


Funkcje online tego oprogramowania wymagają płatnego członkostwa Nintendo Switch Online. To oprogramowanie nie obsługuje usługi Save Data Cloud.


Aby wykorzystać ten kod i używać usług online, musisz stworzyć konto Nintendo Account i zaakceptować powiązaną z nim umowę. Obowiązuje polityka prywatności Nintendo Account Privacy Policy. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach.


Podstawowa umiejętność czytania w jednym z języków oprogramowania jest wymagana by w pełni cieszyć się z tego oprogramowania.


Oprogramowanie: EN, DE, FR, ES, IT, JA, ZH, KO


Tryby gry: tryb TV, tryb stołowy, tryb przenośny.
Liczba graczy: 1*
*2-4 graczy w trybie rozgrywki lokalnej, 2-4 graczy w trybie rozgrywki online. Rozgrywka lokalna i online wymaga jednej kopii oprogramowania na gracza.


Kompatybilne z kontrolerem Pro Controller.
Kontrolery Joy-con
Wybierz swój kolor!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Wiedźmin: Stary Świat
Przygodowa gra planszowa
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Przepustka na Rozszerzenia Pokémon Sword i Pokémon Shield Expansion Pass" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.