69
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nintendo
Kod:
045496353407
:
:
:

Figurka Amiibo Animal Crossing - Isabelle Summer Nintendo 3DS, Nintendo Wii U, New Nintendo 3DS, Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Zobacz opinie (1)
Dotknij, obserwuj i przyłącz się do gry!

Podziwiaj nowy sposób interakcji z twóją ulubioną postacią Nintendo. Kiedy przyłożysz figurkę do punktu NFC na GamePadzie w trakcie gry, do gry zostaną przeniesione dane, które możesz wykorzystać na wiele sposobów. W trakcie grania dane w twojej figurce będą się aktualizowały– dalej możesz kontynuować grę i stworzyć swoje własne, unikatowe amiibo!Z figurek amiibo możesz skorzystać w wielu grach–  W jakim stylu zostaną wykorzystane, będzie zależeć tylko od Ciebie!  Oferta amiibo figurek wciąż się powiększa. Zbierz wszystkie figurki!

Kompatybilność z konsolą Nintendo 3DS, 2DS, WiiU, Switch.

Figurki amiibo mogą zostać użyte również na Nintendo 3DS i 2DS za pomocą czytnika NFC, do kupienia osobno. Nowsze konsole New Nintendo 3DS oraz New Nintendo 3DS XL mają czytnik wbudowany w okolicy dolnego ekranu.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Łukasz
Z nami od: 2020/02/12

Łukasz

0 1

Bardzo dobrze wykonana figurka, polecam każdemu kto lubi Animal Crossing. Wybrałem ją bo lubię bardzo Isabelle, jak grę z której jest(Animal Crossing). Niedługo ma wyjść Animal Crossing New Horizons na Switch i liczę że figurka ta może się mi tam bardzo przydać, a jeśli nawet nie, to i tak ładnie się prezentuje na biurku. Dla ciekawskich dodam, że figurka działa w Smashu na Switcha, tak więc nie zastanawiać się tylko kupować :)