189
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496331382
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:
:
:

Sing Party Nintendo Wii U

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Gra idealna dla grupy przyjaciół lub rodziny miesza piosenki w listy największych klasyków oraz najnowsze przeboje, włączając do zabawy z tańcem i śpiewem wszystkich obecnych.Tryby Gry:

Party Mode – główny tryb gry Song Party. Główny śpiewający trzyma mikrofon dołączony do zestawu z grą, a tekst piosenki odczytuje z GamePada. To pozwala na włączenie się do gry pozostałym obecnym poprzez podążanie za instrukcjami tanecznymi i głosowymi na ekranie. Mogą również włączyć się do zabawy używając Wii Remote jako tamburyna oraz innych instrumentów!

Sing Mode – tekst piosenek pojawia się na ekranie telewizora, testując w czasie śpiewu twoje umiejętności. Będziesz oceniany nie tylko ze względu na czystość tonów ale również za kreatywność. Śpiewaj sam lub w duecie, mając do dyspozycji opcję Harmony Duet do śpiewanie na 2 głosy. W tym czasie reszta uczestników może wybierać następne piosenki z list na Gamepadzie o stawiać je w kolejce do śpiewania.

Sprawy komplikują się bardziej w trybie Team Mode, w którym może uformować grupę i walczyć z przeciwnikami. O zwycięstwie zadecyduje wybrany przez was sędzia.

W celach ćwiczeniowych wykorzystaj Practice Mode. GamePad ułatwia wybieranie określonych fragmentów i powtarzanie ich aż dojedziesz do perfekcji.
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Sing Party" (Nintendo Wii U).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.