79
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nintendo
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
045496402334
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Mario Party 9 Nintendo Select Nintendo Wii U

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Mario Party 9 na Wii U jest kolejną instalacją najpopularniejszej serii gier imprezowych z tak poularnymi postaciami z Mushroom Kingdom. Wyzwania, które czekają na Ciebie spowodują większą współrywalizację. Bowser ukradł wszystkie mini gwiazdki z nieba i musisz je odzyskać. Jedynym rozwiązaniem w walce z przeciwnikiem jest wygrana w 80 minigrach.

Tryb Party:
Jest to nowy tryb, w który gra się jak w planszówce. Każdy z nas zna reguły gry Mario Party, które w tym trybie zostały na tyle dopracowane, że dzięki temu w jednym pojeździe podróżuje max. czwórka graczy, którzy będą się także wymieniać. Na planszy znajduje się kilka tras, gdzie mozna znaleźć pozytywne i negatywne pola. Teoretycznie możesz wpakować swoich przeciwników w kłopoty, ale ponieważ jedziecie razem na tym samym wózku, będziesz musiał z nimi współpracować.

Boss Battle:
Boss Battle to nowość w grze. W tym trybie wszyscy gracze muszą ze sobą współpracować i wspólnymi siłami kontrolować postaci-bosse, na czele z wąsatym Mario. Zbieraj gwiazdki, które każdy z graczy będzie zbierać na swoje konto. Tryb Free Play: Ten tryb umożliwi zagrać w ponad 80 mini gier. Inne dostępne tryby w grze to Extras, w którym znajdziesz mini grę Goomba Bowling czy logiczną Castle Clearout

Zobacz także

Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Mario Party 9 Nintendo Select" (Nintendo Wii U).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.