CENA: 59,99
24
90
Oszczędzasz 35,09
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Robot Entertainment
Kod:
5908305201670
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Orcs Must Die! Śmierć orkom PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (2)
Orcs Must Die! Śmierć orkom wzywa graczy do obrony oblężonej przez orków twierdzy. Przy pomocy szerokiej gamy pułapek i broni, gracze muszą znaleźć najlepszy sposób na pocięcie, wystrzelenie, zmiażdżenie i unicestwienie nieskończonej armii orków, wraz z ich okrutnymi towarzyszami. Tytuł przygotowała firma Robot Entertainment, założoną przez byłych pracowników Ensemble Studios, znanego między innymi z serii Age of Empires.

Orcs Must Die! Śmierć orkom to utrzymany w realiach fantasy tytuł, gdzie dla świata największym zagrożeniem stają się hordy orków. By uchronić świat przed atakami potworów, zakon pod dowództwem Wojennych Magów stworzył sieć fortec. Odgrodzono w ten sposób własne tereny od pozostałych ziem, kontrolowanych przez orki. Hordy zielonoskórych wciąż atakują, i tylko od nas zależy czy uratujemy królestwo przed zagładą.

  • Orcs Must Die! Śmierć orkom łączy akcję z planowaniem, zmuszając gracza do używania mózgu równie często jak samych przycisków.
  • Emocjonująca, historia w kampanii umożliwia obronę ponad 20 twierdz.
  • Zróżnicowane i unikatowe elementy obronne do odblokowania - pułapki, czary i bronie - pozwalają na pozbycie się orków w najbardziej wymyślny sposób.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nowa cena
tylko do 27.11!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Mariusz
Z nami od: 2011/11/18

Mariusz

0 0

dobra jest

no gierka dobra na zabicie czasu, moze nie tak dobra jak reszta gierek ktore ostatnio wychodza ale jak patrze na cene to sie oplaca ;)

Meee!
Z nami od: 2011/10/31

Meee!

0 0

ORCS MUST DIE : ORKOWIE NAPRAWDĘ GINĄ

Co tu tak cicho? Super gra .... Pochłania wszystkich i rzeczywiście myśli się przy niej strasznie dużo , a palec wskazujący boli od strzelania kuszą . GRA JEST MEGAAAA!!!