CENA: 199,99
179
90
Oszczędzasz 20,09
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Premiera 31/12/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
THQ
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
9120080077004
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Expeditions Rome PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Przyszłość Rzymu jest w twoich rękach: jakie dziedzictwo po sobie pozostawisz?

Wciel się w młodego Legata, którego ojciec został zamordowany przez nieznanego politycznego wroga, co zmusza cię do ucieczki z Rzymu i dołączenia do wojskowej kampanii mającej na celu stłumienie greckiej rebelii. Krok po kroku zwiększysz swoją wojskową biegłość, rozwiniesz umiejętności walki i staniesz się Legatem, któremu należy się szacunek i którego trzeba się bać. W Expeditions: Rome egzekwować będziesz wolę Rzymu poprzez swoje działania na arenie światowej, od błękitnych wybrzeży Grecji po głębokie lasy Galii.Zdecyduj o tym, jak ludzie będą postrzegać ciebie, jak i Rzym. Czy będziesz rządzić żelazną ręką, czy też wykażesz się oratorskim talentem? Przyjmiesz polityczne dziedzictwo Republiki czy podążysz własną ścieżką, nawigując po zawiłej polityce senatu rzymskiego? Decydować będziesz o losie swoich legionów, bliskich towarzyszy i samego Rzymu, a każda z twoich decyzji będzie miała swoje konsekwencje.

CECHY GRY:

  • Stwórz swojego własnego Legata! Dostosuj wygląd swojej postaci, płeć, klasę oraz umiejętności, które będą zgodne z twoim stylem gry i pozwolą poczuć więź z bohaterem.
  • Tocz boje, w taktycznym, turowym systemie walki opartym o rozbudowane drzewko umiejętności, w którym każda broń zmienia twój potencjał na polu bitwy.
  • Poznaj 5 unikalnych towarzyszy oraz ich rozbudowane historie i wyjątkowy charakter.
  • Przemierzaj piękny, pełen kolorów świat z wieloma różnymi środowiskami, od Afryki Północnej przez Grecję i Galię, aż po sam Rzym.
  • Poznaj inspirowaną wydarzeniami historycznymi polityczną intrygę i osobisty dramat, w którym podejmowane wybory mają znaczenie, a konsekwencje są dalekosiężne.
  • Podnoś poziom postaci i wybieraj z różnorodnych umiejętności oraz pasywnych zdolności zapewniających szeroką gamę taktycznych możliwości.
  • Zbieraj łupy, wytwarzaj przedmioty i korzystaj z różnorodnych broni, pancerzy oraz przedmiotów taktycznych, które pozwolą ci dostosować sposób rozgrywki i dostarczą wielu możliwości taktycznych.
  • Poprowadź swój legion podczas 3 obszernych kampanii wojennych na terenie Grecji, Afryki Północnej i Galii. Rekrutuj legionistów, ulepszaj swój obóz wojenny, podbijaj tereny, wykorzystuj surowce i broń swoich terytoriów, prowadząc swój legion do zwycięstwa.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Expeditions Rome" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.