<
89
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
CDprojekt RED
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5902367640415
Klasyfikacja PEGI:
Strach Seks Dyskryminacja Hazard Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Wiedźmin Edycja Rozszerzona Steelbook Edition PC

Wyjątkowa edycja limitowana gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona z kolekcjonerskim steelbookiem - produkt wydany jednorazowo w bardzo ograniczonym nakładzie.

WIEDŹMIN EDYCJA ROZSZERZONA GRA + STEELBOOK

NIE MA DOBRA ANI ZŁA.

TYLKO TWOJE WYBORY I ICH KONSEKWENCJE.Wciel się w Geralta, legendarnego wiedźmina, mimo woli wciągniętego w intrygi sił walczących o władzę nad światem. Podejmuj decyzje i stawiaj czoła ich konsekwencjom w niesamowitej, pełnej zwrotów akcji opowieści.

Geralt powraca do Kaer Morhen, twierdzy wiedźminów. Nie zazna odpoczynku, bo zamek atakują zabójcy. Biały Wilk wyrusza w kolejną podróż, ścigając tajemniczą organizację.

Świat Geralta zatrząsł się w posadach. Skrytobójcy zniszczyli Kaer Morhen. To zmierzch ery wiedźminów, czasów, kiedy budzili szacunek zamiast obrzydzenia. W tych nowych, trudnych okolicznościach przyrody bohater spotyka Alvina, chłopca będącego Źródłem, magicznym medium, które trzeba chronić przed zakusami bandytów.

Wiedźmin to RPG z rozbudowaną fabułą. Podczas swojej podrózy Geralt z Rivii dokona wielu wyborów, które wpłyną na losy Alvina i królestwa Temerii. Zdecydujesz, czy warto poświęcić wiedźmińską neutralność dla doraźnych celów. Na swojej drodze spotkasz wiele postaci, w tym słynnego Jaskra czy piękną Triss, z którymi nawiążesz nieraz... bardzo bliskie relacje.

Angażująca walka nie nudzi. Choć nadal - w duchu starych gier - jest wymagająca i taktyczna, system starć nie pozwala być biernym. Klikając w odpowiednich momentach możesz zadać potężniejsze ciosy i szybciej wykończyć przeciwnika. Jeśli jednak nadal będzie trzymał się na nogach, jest to znak, że czas sięgnąć po bardziej wymyślne sztuczki, choćby eliksiry. Po skończonej walce otrzymasz punkty doświadczenia, które pomogą rozwinąć Geralta w prawdziwą maszynę do zabijania.

Edycja Rozszerzona znacznie wzbogaciła oryginalne wydanie gry. Nowe przygody dostarczą dodatkowych godzin zabawy, poprawki polepszą twoje wrażenia, zaś edytor umożliwi stworzenie własnych opowieści o Geralcie.

Wiedźmin to pierwsza gra CD Projekt RED. Okazał się znakomitym debiutem studia w bezwzględnym świecie RPG-ów. Gra została zasypana nagrodami, w tym dla najlepszego RPG-a roku. To adaptacja godna książek Andrzeja Sapkowskiego.

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
biskup86
Z nami od: 2014/05/09

biskup86

1 0

Ciekawa wersja, akurat na 10-lecie pierwszej części.

Kopah
Z nami od: 2011/05/16

Kopah

1 0

Moja ulubiona część Wiedźmina, nie wiem który raz już to kupiłem :P Mam nadzieję, że kiedyś tam w przyszłości doczekamy się porządnego remake'u pierwszej części, żeby więcej ludzi się z nią zapoznało. Zbyt dużo moich znajomych i ludzi, z którymi rozmawiałem omijało jedynkę szerokim łukiem i się od razu brało za dwójkę lub trójkę :s

marcin.lubawski
Z nami od: 2015/02/23

marcin.lubawski

5 0

Dobrze że załapałem się na jedynkę. Teraz tylko czekać do września