CENA: 69,99
59
90
Oszczędzasz 10,09
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5390102520403

Civilization V Game of the Year Edition ANG PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Po raz pierwszy w historii serii przywódcy nacji będą w pełni animowani i w czasie interakcji z graczami będą mówić w swoim ojczystym języku. Wojny między narodami będą naprawdę epickie, dzięki widokowi armii dominujących na mapie, a sama walka będzie bardziej ekscytująca i intensywna niż do tej pory.

Dodatek w postaci broni dystansowych umożliwi graczom prowadzenie ostrzału zza linii frontu, wymuszając bardziej przemyślane strategie na polu bitwy. Poza szeregiem nowych opcji debiutujących w samej rozgrywce, Civilization V wprowadzi rozszerzone narzędzia dla społeczności, możliwość modowania i opcje gry wieloosobowej.

Wersja Game of the Year Edition zawiera następujące bonusowe elementy:

 • 4 paczki map "Cradle of Civilization", zestaw scenariuszy dla Hiszpani, Inków i Polinezji, paczka map dla trybu wieloosobowego oraz oficjalny soundtrack w wersji cyfrowej
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs: Szereg zaufanych doradców wyjaśni wszystkie opcje gry i podpowie w kluczowych decyzjach.
 • Wiarygodny świat: Civilization V oferuje nieograniczoną różnorodność i realizm mapy gry, którą odkrywasz i którą walczysz.
 • Wielkie bitwy: Wprowadzenie do rozgrywki zasięgowego ostrzału umożliwia teraz prowadzenie walki na odległość zza linii frontu, zmuszając graczy do bardziej przemyślanej strategii.
 • Żywa historia: Wybierz jedną z 18 historycznych cywilizacji, które poprowadzisz od epoki kamienia po erę wypraw w kosmos na drodze do stworzenia największego imperium na globie.
 • Poprawiona opcja dyplomacji: Umiejętna dyplomacja będzie zależeć od odpowiednio utrzymywanych realcji z innymi liderami, handle, przekupstwa i ogólnego, przyjaznego lub wrogiego nastawienia.
 • Społeczność: Baw się z innymi użytkownikami Civ przez Internet lub pocztę e-mail, albo graj lokalnie poprzez LAN. Dziel się scenariuszami kampanii, porównuj wyniki i odwiedzaj strony fanowskie nie wychodząc z gry.
 • Modowanie: Dodane do gry narzędzia moderskie umożliwą graczom możliwość dowolnej modyfikacji w sposób, jaki chcą.
 • Wymagania:

  Core 2 Duo, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 GS lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7

  Zobacz także

  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Konsole Switch
  sprawdź ofertę
  Figurki z gry CP77
  w niższych cenach!
  Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Civilization V Game of the Year Edition ANG" (PC).
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.