CENA: 59,90
20
00
Oszczędzasz 39,90
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Ubi Soft
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
3307215802304
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Heroes of Might and Magic III HD Edition PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Pamiętacie bezsenne noce spędzone na walkach z Czarnymi Smokami, Archaniołami, Demonami i Nekromancerami? Czy byliście prawdziwymi fanami Heroes® of Might & Magic® III? Mamy dla was dobre wieści!Najbardziej popularna część Heroes® wraca w formacir HD! Piętnaście lat później znów możecie podażać śladami Królowej Katarzyny, której celem jest zjednoczenie krain Erathii.

Kieruj losami potężnych i magicznych herosów, prowadź magiczne stworzenia w grze, która stanowi kamień milowy w serii Might & Magic: Heroes.

Heroes® of Might & Magic® III to strategia turowa wydana po raz pierwszy w lutym 1999 r.

  • Nowe doświadczenie w HD: przeżyj ponownie przygodę z Heroes® III w formacie HD, z nową grafiką kompatybilną z systemami szerokoekranowymi.
  • Legendarna rozgrywka Heroes® III, 7 ekscytujących scenariuszy kampanii, około 50 map bojowych, lokalny tryb wieloosobowy oraz editor map.
  • Nowy, sieciowy tryb wieloosobowy: Dzięki kompatybilności ze Steamworks, Heroes® III oferuje sieciowy tryb wieloosobowy i lobby, w którym można dzielić się doświadczeniami ze społecznością Heroes® III.

Zobacz także

Konsole Switch
sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Gal Anonim
Z nami od: 2015/01/11

Gal Anonim

1 1

Heroes III

Nie warto (i nie mówię tego tylko dlatego, że ciągle mam płyty z grą z 1999 roku). Tylko Restoration of Erathia wchodzi w skład tej edycji HD (czyli bez dodatków), nie mówiąc o tym, że Ubisoft bardzo wywyższa swoją wersję, pokazując strasznie pixelowate portrety jednostek z oryginału (które nigdy tak nie wyglądały). Zarówno w Heroes V jak i Heroes VI dostałem dodatkowo kompletną edycję Heroes III, czyli bardzo prawdopodobne, że Heroes VII też ją będzie mieć, a jeśli nawet nie, to pewnie znowu będą jakieś kolekcjonerskie wydania Heroes I-IV, albo całej serii. Jedyny plus to multiplayer, ale za 60 zł. się nie opłaca.