CENA: 199,99
179
90
Oszczędzasz 20,09
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Premiera 25/10/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Paradox
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
4020628637903
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Victoria 3 PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Paradox Development Studio zaprasza: zbuduj wymarzone społeczeństwo w burzliwym, ekscytującym i dynamicznym XIX wieku.Zachowaj równowagę między sprzecznymi interesami społecznymi i zyskaj należną sobie pozycję w grze Victoria 3, jednej z najbardziej wyczekiwanych premier studia Paradox.

CECHY GRY:

  • Nieskończone możliwości ponownej rozgrywki - napisz historię od nowa jako jeden z kilkudziesięciu narodów z epoki wiktoriańskiej, od potęg przemysłowych, takich jak Wielka Brytania i Prusy, po ludnych gigantów, takich jak Rosja i Chiny z czasów dynastii Qing, lub czekające na swoją kolej potęgi, takie jak Japonia czy kolonialna Kanada.
  • Głęboka symulacja społeczeństwa - symulowany jest każdy mieszkaniec twojego narodu, czy to rolnik, czy urzędnik, kapitalista czy rzemieślnik. Każdy ma własne przekonania, preferencje polityczne i, co najważniejsze, standard życia do utrzymania.
  • Wymagająca rozgrywka ekonomiczna - rozwijaj swoją gospodarkę poprzez rozwój nowych gałęzi przemysłu i instytucji, handlując nadwyżkami towarów na wielu rynkach świata i importując to, czego twoja populacja potrzebuje, aby życie stawało się przystępne.
  • Dyplomatyczna przewaga - wszystko, co można wygrać w wojnie, można również osiągnąć poprzez negocjacje. Otwarte rozgrywki dyplomatyczne ze wsparciem sojuszników, gdy wysuwasz żądania wobec słabszych lub rywalizujących z tobą narodów.
  • Rozwój polityczny - zarządzaj różnymi frakcjami politycznymi w swoim kraju poprzez prawa i reformy. Czy możesz poprawić życie swoich obywateli, jeśli oznacza to działanie na szkodę prawowitych władz?
  • Żywy świat - obserwuj, jak mapa zmienia się na twoich oczach, gdy nowo wybudowane linie kolejowe kursują między rozrastającymi się miastami, z których wiele było do niedawna zaledwie wioskami.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowa cena
tylko do 27.11!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Victoria 3" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.