CENA: 59,99
45
00
Oszczędzasz 14,99
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
brak danych
Kod:
5907610747330
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Rescue 2013 Prawdziwi bohaterowie PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Rescue 2013: Everyday Heroes to propozycja deweloperów z fińskiego studia Fragment Productions skierowana do graczy, którzy w dzieciństwie marzyli by zostać strażakami. Produkcja łączy jednak elementy symulacji i strategii ekonomicznej, co pozwala posmakować także nieco mniej widowiskowych aspektów funkcjonowania służb ratowniczych.Gracz wciela się w rolę komendanta sporych rozmiarów jednostki strażackiej. Do jego obowiązków należy kierowanie podległymi mu strażakami w trakcie akcji ratowniczo-gaśniczych, ale nie tylko. Równie ważnym elementem zabawy jest zarządzanie komendą, w tym m.in. prowadzenie polityki kadrowej, szkolenie personelu, zakup specjalistycznego sprzętu oraz utrzymywanie w ciągłej gotowości bojowej ludzi i maszyn.

Rescue 2013: Everyday Heroes oferuje trzy warianty rozgrywki - management mode (tryb z naciskiem na elementy zarządzania), action mode (tryb z naciskiem na elementy akcji) i free play (swobodna gra). W trakcie zabawy, gracze mogą dowodzić zespołem strażaków dobranym spośród galerii 40 postaci, z których każda posiada własną historię oraz nieco inne predyspozycje i umiejętności. Twórcy gry zadbali również o bogaty asortyment sprzętu, z jakiego skorzystać można podczas wykonywania zróżnicowanych zadań.

Jakość oprawy audiowizualnej wskazuje wyraźnie na niskobudżetowy charakter produkcji. Trójwymiarowe środowisko graficzne odznacza się relatywnie niewielkim stopniem uszczegółowienia modeli postaci i obiektów w grze.

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Rescue 2013 Prawdziwi bohaterowie" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.