179
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060206691070
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Train Sim World 2 Collector's Edition PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Train Sim World 2 to kolejna gra symulacyjna od studia Dovetail Games, która pozwala graczom zasiąść za sterami lokomotyw. Produkcja stanowi kontynuację wydanego w 2017 roku Train Sim World i jest kompatybilna ze wszystkimi dodatkami do gry Train Sim World 2020.

Jako wirtualni maszyniści w Train Sim World 2 możemy pokierować między innymi takimi lokomotywami, jak słynna niemiecka DB ICE 3M oraz kultowa amerykańska CSX AC4400CW. Za ich sterami przemierzamy różnorodne trasy, wśród których znajdziemy Bakerloo Line (jedną z najstarszych londyńskich linii metra), ulokowaną pomiędzy Kolonią i Achen Schnellfahrstrecke Köln-Aachen, gdzie możemy rozpędzić się do ponad 250 kilometrów na godzinę, czy wreszcie malowniczą amerykańską Sand Patch Grade.

Lista nowości wprowadzonych w Train Sim World 2 nie kończy się jednak na trasach i lokomotywach. Autorzy oddają nam do dyspozycji intuicyjny kreator malowań, pozwalający na dostosowanie wyglądu pociągów do indywidualnych preferencji, a także rozbudowane narzędzia umożliwiające tworzenie własnych scenariuszy. Ponadto w grze zaimplementowano nowy silnik fizyczny, dzięki któremu możemy poczuć skutki poślizgu kół na szynach przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, a także przebudowano interfejs użytkownika oraz zmodyfikowano sterowanie.

W grze pojawia się również specjalny dziennik (Dovetail Live), który pozwala na śledzenie swoich postępów oraz porównywanie ich z osiągnięciami innych graczy.

Train Sim World 2 działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4. Na tle poprzednika omawiany tytuł wyróżnia się pod względem wizualnym przede wszystkim za sprawą w pełni animowanego nieba z wieloma warstwami chmur oraz realistycznego oświetlenia.

Zobacz także

Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Train Sim World 2 Collector's Edition" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.