CENA: 9,90
9
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Empire
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5907610719900
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

FlatOut 2 PL - SDC PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Pora na ostrą jazdę! Rzuć się w wir szalonych wyścigów, niech zadrżą bandy otaczające tory, opony eksplodują z przegrzania, a szykany wylecą w powietrze rozrzucone impetem uderzenia. A jeśli ktokolwiek, wliczając w to Ciebie, wykaże się słabym refleksem, wtedy totalna rozwałka auta gwarantowana! Ostatnie, co zobaczysz, to przepiękny widok kierowcy przelatującego lotem koszącym przez przednią szybę samochodu. Każda rzecz, która odpadnie z Twojego samochodu lub z samochodów Twoich oponentów, każda zniszczona przeszkoda czy uszkodzona banda zostają na torze utrudniając wyścig w kolejnym okrążeniu. W grze możesz totalnie rozwalić blisko 5000 różnorodnych obiektów na każdym z torów oraz uszkodzić auto swoje lub oponenta na blisko 40 spektakularnych sposobów. Podczas gry staniesz w oko z inteligentnymi i uczącymi się rywalami, którzy w miarę postępów będą poznawać Twój styl gry, by efektywniej i efektowniej doprowadzić Ciebie i Twoje auto do kolizji z najbliższą ścianą. To, w jaki sposób przeciwstawisz się swoim rywalom i udaremnisz ich plan, to tylko Twoja decyzja: czy zrobisz to wgniatając ich w przęsło mostu, czy też znajdując ukryty objazd, czy po prostu wciskając gaz do dechy.

 • Złożony system mistrzostw, w których gracz biorąc udział w różnorakich wyścigach, zdobywa punkty oraz pieniądze na modyfikacje swoich samochodów.
 • Udoskonalona fizyka gry zapewniająca superrealistyczne odczucia udziału w wyścigach.
 • Poczuj wgniatającą w fotel prędkość dzięki zaimplementowanej możliwości użycia dopalaczy nitro.
 • Udoskonalona inteligencja komputerowych przeciwników. Każdy z nich posiada własną biografię oraz indywidualny zestaw umiejętności.
 • Możliwość odblokowania ukrytych w grze bonusowych samochodów, torów i modyfikacji aut.
 • Nowe typy aut: sportowe, pickup'y, trucki i zwykłe kompakty - 34 samochody do rozwałki. 6 nowych aren do Destruction Derby i 12 szalonych mini gierek.
 • Wymagania:

  Windows 2000 SP4 / XP SP2, Pentium 4 2.0 GHz lub AMD 2000+, 512 MB RAM, karta graficzna klasy GeForce FX 5 / ATI Radeon 9600 z 64 MB, 3.5 GB wolnego miejsca na twardym dysku.

  Zobacz także

  Podstawki pod pady
  lub telefony
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Figurki z gry CP77
  w niższych cenach!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Nikt jeszcze nie dodał opinii o "FlatOut 2 PL - SDC" (PC).
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.