CENA: 99,90
69
90
Oszczędzasz 30,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
711719228646
Klasyfikacja PEGI:
Strach Seks Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:
:

Heavy Rain PL / ANG Essentials PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
W Heavy Rain nie oglądasz przedstawianej historii - grasz uczestnicząc w niej bezpośrednio. Dynamiczna narracja ujawnia się poprzez poczynania gracza - nie scenek przerywnikowych - oraz co istotne, każda akcja ma swoje konsekwencje w przyszłości.

Wybory, które podejmiesz oraz sposób, w jaki wejdziesz w interakcję z innymi postaciami, mają swoje oddziaływanie poprzez cały przebieg zawiłego scenariusza.

Wraz z bezprecedensową odpowiedzialnością za losy obecnych bohaterów, gracze znajdą w Heavy Rain emocjonalne doświadczenia, niedostępne w żadnej innej grze. Gra śmie poruszać tematy i sprawy niezbyt często poruszane w grach wideo, tworząc z niej bardzo dojrzałą i przede wszystkim skierowaną do starszego grona odbiorców pozycji.Użyj PlayStation Move, aby cieszyć się w pełni niezależną kontrolą, kiedy przemierzasz bogaty, szczegółowo dopracowany i pełen akcji świat, wchodząc w interakcję z fascynującymi postaciami.

Podejmuj błyskawiczne decyzje, które będą miały wpływ na sposób, w jaki będzie się rozwijała fabuła i losy bohaterów.

Rusz w pogoń za Zabójcą z Origami w kierowanej emocjami grze, w której odpowiesz sobie na pytanie: jak daleko jesteś się w stanie posunąć, aby uratować ukochaną osobę?

  • Poznawaj bogaty, pełen szczegółów świat i obcuj z robiącymi wrażenie postaciami, korzystając z konsekwentnego sterowania, które łączy głębię i różnorodność z łatwością obsługi
  • Pod wpływem chwili podejmuj decyzje, które będą miały decydujący wpływ na rozwój fabuły i losy postaci
  • Gra ma znakomitą oprawę graficzną i animację, w tym zaawansowane techniki odwzorowania ruchu, dzięki którym uzyskano nieznany dotąd poziom realizmu.
  • współpraca z kontrolerem Move
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Heavy Rain PL / ANG Essentials" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.