CENA: 299,99
279
90
Oszczędzasz 20,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Disney Interactive
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
8717418462956
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:
:

Disney Infinity 3.0 PL Starter Pack PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zestaw Startowy Disney Infinity 3.0: Star Wars zawiera :

  • czytnik oraz grę Disney Infinity 3.0
  • świat Gwiezdne Wojny: Zmierzch Republiki
  • figurki postaci Ahsoki Tano i Anakina Skywalkera
  • kartę z kodem sieciowym, który odblokuje zawartość dla komputerów oraz urządzeń mobilnych

Zestaw startowy zawiera wyłącznie świat Gwiezdne Wojny: Zmierzch Rep ubliki. Pozostałe światy dostępne są w sprzedaży oddzielnie.

Disney Infinity 3.0 dostarcza dzieciom i rodzicom jeszcze bogatszą zawartość i bardziej zróżnicowaną rozgrywkę niż kiedykolwiek wcześniej w serii, wliczając w to:
- Trzy światy Gwiezdnych Wojen – jeden świat z Epizodów I - III, drugi świat z oryginalnej trylogii, Epizodów IV - VI, oraz trzeci, który zostanie udostępniony w zimie, oparty na nadchodzącym filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy
- Dodatkowe światy oferujące zróżnicowaną rozgrywkę i różnorodne środowiska, między innymi świat Disney/ Pixar oparty na nadchodzącym filmie W głowie się nie mieści , oraz świat Marvela zawierający Iron Mana w zbroi Hulkbuster , Ultrona i inne postacie rodem z komiksów
- Usprawniony Plac Zabaw z dwoma nowymi grami w trybie wieloosobowym: wyścigiem gokartów oraz przygodową grą akcji
- Więcej figurek uwielbianych przez fanów postaci The Walt Disney Company , takich jak Mickey i Minnie , Sam Flynn i Quorra z filmu Tron: Dziedzictwo , Mulan i Olaf oraz wiele innych.Każdy ze światów Gwiezdnych Wojen oferuje inne doświadczenia dzięki zróżnicowanej rozgrywce, miejscom w grze oraz postaciom. Akcja świata Gwiezdne Wojny: Zmierzch Republiki ma miejsce w czasach, kiedy Jedi byli u szczytu potęgi, a gracze będą mogli korzystać z Mocy i mieczy świetlnych w spektakularnych starciach. Swoje umiejętności walki będą rozwijać u boku Ahsoki Tano, Anakina Skywalkera , Obi - Wana Kenobiego , Yody i Dartha Maula . Świat Gwiezdne Wojny: Powstanie Przeciw Imperium zabierze graczy na misje w całej galaktyce razem z Lukiem Skywalkerem , księżniczką Leią Organą , Hanem Solo, Chewbaccą oraz Darthem Vaderem . Umożliwi także pokierowanie myśliwcami X - wing lub Sokołem Millenium, aby walczyć ze szturmowcami lub zwiedzać takie planety jak Tatooine , Hoth czy Endor. Co więcej, fani będą mieli wyjątkową okazję wcielić się we wszystkie postacie z Gwiezdnych Wojen we wszystkich światach Gwiezdnych Wojen.

Disney Infinity 3.0 wprowadza także całkowicie nowe trójwymiarowe Centrum Placu Zabaw, które ułatwi graczom wybieranie różnorodnych gatunków rozrywki – wliczając w to platformówki , wyścigi oraz symulatory rolnictwa. Dwie nowe gry na Placu Zabaw w trybie wieloosobowym to przygodowa gra akcji i wyścigi gokartów , . Dzieci i całe rodziny będą mogły grać w nich popularnymi postaciami Disneya, Disney/ Pixar , Marvela i postaciami z Gwiezdnych Wojen – wszystkimi razem w jednolitym środowisku.

Inne światy, figurki oraz gry na Plac Zabaw Disney Infinity 3.0 są sprzedawane osobno. Wszystkie figurki i dyski mocy z wersji 1.0 i 2.0 Disney Infinity są kompatybilne z Disney Infinity 3.0 w usprawnionym Placu Zabaw. Po raz pierwszy dyski mocy będą sprzedawane po cztery sztuki w specjalnych zestawach związanych z danym uniwersum .
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Baby Yoda
Figurki, pluszaki...
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Disney Infinity 3.0 PL Starter Pack" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.