<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,90
179
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Codemasters
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5024866344028
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

F1 2010 PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
F1 spokojnie można zaliczyć do sportów ekstremalnych. Jeden drobny błąd kończy się zazwyczaj solidnym dzwonem. Twórcy od początku podkreślali, że zależy im na stworzeniu gry, która odda realia palenia wirtualnej gumy w najdrobniejszych detalach.

Codemasters wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, oddając do twojej dyspozycji szereg ułatwień, dzięki którym ominie cię solidna dawka nerwów. Począwszy od wyłączenia zużycia paliwa, przez niezdzieralne opony, a na linii pokazującej optymalny tor jazdy kończąc.Dbałość o szczegóły jest ogromna. Zaawansowany model jazdy, który idealnie oddaje to, jak zachowuje się bolid oraz fizyka zagwarantują niepowtarzalne wrażenia. Pod uwagę będą brane wszelkie nierówności nawierzchni, warunki atmosferyczne oraz ustawienia samej maszyny. Ponadto bardzo ważna będzie taktyka. Będziesz musiał odpowiednio zaplanować tankowanie oraz wymianę ogumienia. Zalany do pełna bolid będzie cięższy, co widocznie przełoży się na jego osiągi. Sami przeciwnicy nie będą lamusami dającymi się wyprzedzić na pierwszym lepszym zakręcie, więc wskoczenie na wyższą pozycję niejednokrotnie będzie cię kosztowało sporo nerwów i wymagało anielskiej cierpliwości.

W grze nie zabraknie prawdziwych torów wyścigowych, które zostaną odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Pędząc na hiszpańskim Circuit de Catalunya będziesz zachodził w głowę, jak Felipe Massa wyrobił się w czasie 1:22,680. Nie ma jeszcze oficjalnie potwierdzonej liczby dostępnych torów, ale możesz być pewien, że śmigniesz na tych najbardziej znanych. Tryb kariery ma być bardzo rozbudowany, a kolejne Grand Prix będą wymagały odpowiednich przygotowań. Gdy już zdobędziesz wszystkie puchary i zgodnie z tradycją opijesz się szampanem, będziesz mógł zaprosić do wspólnej zabawy znajomych. Ekipa Codemasters zapowiada bardzo rozbudowany tryb zabawy wieloosobowej, dzięki czemu gra będzie bardzo żywotna.
  • Ogromna dbałość o szczegóły
  • zaawansowany model jazdy
  • rozbudowany tryb gry wieloosobowej


UWAGA! Jeśli menu w grze wyświetla się w języku rosyjskim prosimy o zmianę menu konsoli na język polski.
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Podstawki pod pady
lub telefony
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "F1 2010" (PlayStation 3).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.