79
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5035225109097
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Need for Speed Most Wanted PL PlayStation 3

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
Otwarty świat, emocjonujący tryb zabawy dla jednego gracza, rozbudowana rozgrywka wieloosobowa - miliony fanów pokochały oryginalną grę Need for Speed Most Wanted, uznawaną po dziś dzień za jedną z najlepszych odsłon najpopularniejszej serii wyścigowej wszech czasów. Już 1 listopada 2012 r. gracze otrzymają możliwość ponownej rywalizacji o tytuł najlepszego i najbardziej poszukiwanego kierowcy. Wszystko za sprawą remake’u Most Wanted, powstającego w brytyjskim studiu Criterion Games, odpowiedzialnym m.in. za stworzenie przebojowego cyklu Burnout.

By zyskać status najbardziej poszukiwanego, musisz przechytrzyć policję i zostawić swoich rywali daleko w tyle. Bezlitosne gliny zrobią wszystko, by cię zatrzymać. Będziesz zmuszony podejmować istotne decyzje w ułamkach sekund. Otwarty świat gry pozwoli ci odszukać bezpieczne kryjówki, wykonywać efektowne skoki i zdobywać nowe samochody. Dzięki nim konkurencja zostanie w tyle.

Tak jak w innych produkcjach Criterion Games najważniejszy będziesz ty i twoi przyjaciele. Dzięki koncepcji otwartego świata, wyeliminowaniu menu i lobby, będziecie mogli od razu rzucić się w wir walki i rozstrzygnąć, kto jest prawdziwym mistrzem kierownicy. Tryb dla wielu graczy oferuje wiele ciekawych wyzwań. Rywale zrobią wszystko co w ich mocy byś nie był na topie, ale najbardziej poszukiwany w świecie Need for Speed może być tylko jeden!

  • Otwarty świat – zgub policyjny pościg po swojemu. Skacz, jedź skrótami, przyczaj się w ukryciu lub zaprowadź ich tam, gdzie twój samochód uzyska przewagę. Wolność jest wszystkim. Jeźdź gdzie chcesz ze swoimi przyjaciółmi. Wspólnie z nimi odkrywaj ukryte elementy gry lub wykorzystaj znajomość miasta, by pokonać ich w niekończącym się strumieniu wyzwań.
  • Tryb dla wielu graczy 24/7 – wybierz samochód, zaproś znajomych i wejdźcie do gry w jednym z konkurencyjnych wydarzeń. Brak lobby to gwarancja nieustannej zabawy. Punktuj, pnij sie w rankingu, zdobywaj nagrody i dodatki. Ostro rywalizuj. W wielkim, otwartym świecie gry nigdy nie zabraknie okazji do ścigania.
  • Pokonaj przyjaciół – system Autolog 2 dodatkowo podgrzewa atmosferę intensywnej rywalizacji. Dostarczy ci zindywidualizowanych rekomendacji wyścigów i poinformuje przyjaciół o twoich najbardziej godnych uwagi wyczynach. Gromadź punkty Need for Speed przez cały czas obecności w systemie i zdobądź status Najbardziej Poszukiwanego.
  • Wyścigi bez zasad — w Need for Speed Most Wanted przetrwają tylko najszybsi. Nowa gra łączy legendarny realizm serii z intensywnym tempem i agresywnością rozgrywki, które pamiętacie z Burnout. Dociśnij gaz i walcz z policją i rywalami, wznosząc się na wyżyny swoich umiejętności i wspierając się potężnymi dawkami nitro.


Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Marcin
Z nami od: 2012/11/26

Marcin

0 0

NFS opinia

NFS Hot Pursuit daję 9
NFS Most Wanted 2012 daję 7