CENA: 289,99
124
90
Oszczędzasz 165,09
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
UbiSoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307216025870
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:
:

Assassin´s Creed Origins PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (2)
Odwiedź starożytny Egipt, jedno z najbardziej tajemniczych miejsc w historii ludzkości, które miało wpływ na dalsze dzieje wielu cywilizacji. Odkryj sekrety kryjące się w cieniu wielkich piramid, zapomniane legendy, tajemnice ostatnich Faraonów, a także zawartą w utraconych hieroglifach, prawdziwą historię o początkach bractwa Assasynów.Przez ostatnie cztery lata, twórcy odpowiedzialni za grę Assasin's Creed IV Black Flag pracowali nad nowym rozdziałem opowiadającym historię Assasynów. Walcz w zupełnie nowy sposób, płynnie przełączając się pomiędzy broniami dystansowymi, orężem przeznaczonym do walki w zwarciu, aż po ten stworzony do starć z wieloma wrogami naraz. Wybierz ulubione umiejętności asasyna, a następnie ulepszaj je, przemierzając bogaty świat starożytnego Egiptu, wykonując różnorodne zadania oraz przeżywając porywające przygody w trakcie swojej podróży.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja gier
z serii Resident Evil
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
FLIMBO
Z nami od: 2010/06/26

FLIMBO

1 0

Najlepsza część AC !
Ubisoft dobrze zrobiło dając sobie odpoczynek przed wydawaniem kolejnych części jedna po drugiej. Najlepszym tego przykładem jest właśnie Origins. W końcu coś świeżego, klimatycznie i grywalnie.
Do tego bardzo ładna grafika i ogrom świata przedstawionego. Bardzo polecam nawet tym graczom którym poprzednie części już powoli się przejadły, w końcu powiew świeżości w serii - oby tak dalej :D

kostek5
Z nami od: 2006/10/28

kostek5

3 0

Świetne lokacje. Klimat gry jak najbardziej na plus jak dla mnie. Rozmach i piękno tej produkcji powala. Daje 5 a 5. Oby więcej takich tytułów.