CENA: 139,90
78
90
Oszczędzasz 61,00
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Ubisoft
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3307215785966
Klasyfikacja PEGI:
Rozgrywka sieciowa Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Assassins Creed Unity PL/ANG PS4

Paryż, rok 1789. Rewolucja zamienia to wspaniałe miasto w gniazdo terroru i chaosu. Brukowane ulice spływają krwią mieszczan, którzy stawili opór arystokracji. W czasie, gdy naród rozrywa się na strzępy, młody człowiek imieniem Arno wyrusza w niezwykłą podróż, która ujawni prawdziwe siły stojące za rewolucją. Jego poszukiwania doprowadzą go do jądra zmagań o przyszłość kraju i uczynią go Mistrzem Asasynów. 


Przedstawiamy Assassin’s Creed® Unity, next-genowa ewolucja flagowego tytułu zasilanego mocą nowego silnika Anvil. Od zdobycia Bastyli po ścięcie Ludwika XVI, doświadczysz rewolucji francuskiej jak nigdy dotąd i pomożesz ludowi Francji stworzyć nową przyszłość.

BEZKOMPROMISOWY BOHATER W OKRUTNYM ŚWIECIE – Grasz jako Arno, nowy asasyn, brutalniejszy i bardziej niebezpieczny niż jego poprzednicy. Poluj na swoje ofiary korzystając z wachlarza nowych broni, takich jak Niewidzialne Ostrze, oraz Ukryte ostrze połączone z kuszą.

NOWE ELEMENTY PARKOUR, NOWY SPOSÓB WALKI – Niespotykany dotąd stopień swobody i kontroli nad postacią dzięki nowemu silnikowi Anvil.

Pełna kontrola ruchu: nowa mechanika parkour pozwala na gładkie przechodzenie pomiędzy budynkami, murami i innymi przeszkodami. Nowy system walki daje większą satysfakcię w starciach, których wynik zalezy od umiejętności, poczuciu czasu i płynności ruchów. Wzbogacony system skradania składający się z trybu ukrytego, znikania pomiędzy przechodniami oraz umiejętności kontrolowania zachowania tłumu. Pozostań w ukryciu, trop ofiarę i uderzaj bez ostrzeżenia.

POGŁĘBIONA MECHANIKA PERSONALIZACJI – Stwórz własny styl gry wybierając własną broń, wyposażenie, ubiór oraz umiejętności. Korzystaj z setek możliwości i kombinacji. Rozbuduj umiejętności walki, ukrywania się i orientacji w terenie dzięki nowemu drzewku. Stań się Mistrzem Asasynów.

PARYŻ Z CZASÓW REWOLUCJI – POKAZANY JAK NIGDY DOTĄD – Przechodź przez olśniewające, pełnowymiarowe ulice miasta w otwartym świecie stworzonym dzięki możliwościom silnika Anvil.

Odkrywaj pełne szczegółów wnętrza budynków, zwiedzaj katakumby i kanały pod ulicami miasta. Podążaj na misje śladami przedków, na poszukiwania skarbów, rozwiązuj zagadki kryminalne i korzystaj z nieograniczonych możliwości miasta. Bądź świadkiem chaosu rewolucji, wejdź w tłum nawet 5,000 postaci kierowanych przez komputer.

NIEWIARYGODNY TRYB KOOPERACJI – Poza kampanią w trybie dla pojedynczego gracza, możesz zaprosić do trzech przyjaciół w trybie online aby razem eksplorować otwarty świat XVIIIw. Paryża. Bierz udział w specjalnych misjach dla trybu kooperacji. Powstrzymajcie egzekucję, Ochrońcie cesarza. Wyeliminujcie agenta Templariuszy. Zwycięstwo nie będzie jednak łatwe, Wasza zabójcza grupa będzie musiała polegać na koordynacji, komunikacji i zróżnicowaniu w umiejętnościach aby z sukcesem zakończyć wszystkie zadania i zniknąć w cieniach.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Gry z serii KH
w nowych cenach!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
poszarpany83
Z nami od: 2011/09/08

poszarpany83

0 0

Witam - jak gra działa po "Łatkach"??? Są jeszcze takie problemy jak kila miesiecy temu?

fatalista
Z nami od: 2014/11/13

fatalista

0 0

Assassins Creed Unity-ERRATA

Płynność spada w niektórych lokacjach poniżej 10 fps-ów.( np katedra początek drugiego wspomnienia)Pokaz slajdów:-)Zdecydowanie najgorszy assasin w historii.Ale no cuda panie ,cuda!Najgorszy ale zyskał najlepsze recki.Szok... jak można tak niedopracowany produkt wciskać graczom.Tyczy się to Ubi bo obsługa zamówienia przez Ultimę ,jak zawsze zresztą,wzorowa.

Fatalista
Z nami od: 2015/09/02

Fatalista

1 0

Assassins Creed Unity

Assassins Creed Unity next gen czyli full hd ..miało być.... ale nie ma;-) Ale za to płynne i stałe 60 fps? Nic podobnego..spadki miejscami poniżej 20 fps-ów! ;-) Mas błędów dorysowujące się tekstury, wyskakujące obiekty a i w tekstury zdarzy się ..zanurkować,, . Ubi się jednak postarało...i są zmienne warunki pogodowe, czasem poda deszcz ,czasem burza a pioruny wala gęsto a innym razem ta sama lokacja tonie w promieniach słońca.Tak miało być ale....pora dnia tj.ta opcja została przez twórców zablokowana :-) Panie i Panowie czas się zwolnić z pracy bo....zostaliśmy zatrudnieni przez Ubi jako beta testerzy gry.Tylko czekać aż na konto zaczną wpływać pieniądze.Czy jest aż tak kiepsko...niestety tak i oby łatki ,w co wątpię , coś naprawił bo....Ubi zabija jedna z najlepszych serii w historii gier.Fabularnie przeciętnie i to bardzo.Ps. a ja narzekałem na Watch Dogs ...toż przy nowym assasinie to arcydzieło 5/10 i nobel za marketing i robienie z graczy ,, takich kręconych z rogami,, :-). A na xbox one ,choć technologicznie słabszy,gra działa płynnie a brzydka jest...na obu konsolach ;-)

Karolus
Z nami od: 2014/11/06

Karolus

0 0

Zapraszam do wspólnej gry.

Witam zapraszam do gry w kooperacji.Podaję nick PSN DonNachulosPL.Pozdrawiam.

Kvsper
Z nami od: 2014/10/24

Kvsper

0 0

Unite

Zapraszam do drużyny VANITATIS sa jeszcze wolne miejsca aby zdobyć przedpremierowe nagrody !!!

WARMAG
Z nami od: 2014/09/26

WARMAG

0 0

UNITE : pre-order program – PONAWIAM

GREED
Ponawiam zaproszenie, brakuje 1 osoby do pełnego zestawu nagród.
Jeżeli ktoś prosił o przyjęcie, a nie dostał odpowiedzi, to przepraszam, miałem problemy z pocztą. Prośba do piotr17nowak, zrealizuj swój kod.
Mój PSN: Onslaught_PL, to tak byśmy się znaleźli i mogli razem grać.

Warmag
Z nami od: 2014/08/16

Warmag

0 0

UNITE : pre-order program

Zapraszam,

http://assassinscreed.com/unite

Drużyna: GREED

Ketsu
Z nami od: 2014/08/12

Ketsu

0 0

JEDNOŚĆ

nemesis1991!!! bardzo mi przykro, po założeniu drużyny aktywowałem kod. Jeżeli wy tego nie zrobiliście jeszcze to zapraszam do siebie.

nemesis1991
Z nami od: 2014/07/30

nemesis1991

0 0

program JEDNOŚĆ

nazwa druzyny WEEPINGANGELS

nemesis1991
Z nami od: 2014/07/30

nemesis1991

0 0

program JEDNOŚĆ

Ketsu!!!!
znalazłem drużynę z dwoma polakami jak chcesz możesz do nich dołączyć do ja dołączyłem i brakuje nam jednego członka do kompletu

marta-m177
Z nami od: 2014/07/15

marta-m177

0 0

Pytanie

Czy na Ultimie do pre-order"ów są dodawane kody na zawartość dodatkową z okazji programu przedsprzedażowego JEDNOŚĆ? Na zdjęciu jest coś o tym wspomniane, jednak nie wiem czy wchodzi to w skład bonusu, czy to tylko reklama.

Ketsu
Z nami od: 2014/07/04

Ketsu

0 0

ULC

Szukam 3 osób do drużyny "Hakuren" aby odblokować nagrody w grze na PS4. Możecie dołączyć na stronie www.assassinscreed.com w zakładce JEDNOŚĆ.