CENA: 129,99
38
90
Oszczędzasz 91,09
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5030939113767
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Battlefield 1 PL/ANG PS4

Patrzysz przed siebie i w oddali widzisz dziurawione ogniem karabinowym samoloty, których szczątki spadają na ulice Londynu. Trochę na wschód, w pustoszonej przez wojnę Francji, przez miasta przetaczają się groźne czołgi, burząc stojące im na drodze mury. Daleko na południu, aż za wybrzeżem Włoch, żołnierze ruszają do ataku wśród wydm Pustyni Arabskiej, uzbrojeni po zęby w najpotężniejszą broń na świecie. To narodziny wojny totalnej. Ich świadkiem możesz być tylko w Battlefield 1.Battlefield 1 zaoferuje graczom największe i najbardziej dynamiczne bitwy w historii gatunku FPS oraz wszystkie elementy rozgrywki, z których słynie seria Battlefield. Tym, co czyni okres I wojny światowej tak niezwykłym, jest jego zaawansowanie. Znaleźć tu można praktycznie wszystko, co kojarzy się z konfliktami toczonymi nawet wiek później – począwszy od ogromnych bitew na lądzie, wodzie i w powietrzu, aż po potężne, skuteczne uzbrojenie. Czołgi, samoloty, karabiny maszynowe, artyleria – wiele rozwiązań technicznych, z których korzystaliście w innych grach Battlefield, było podczas I wojny światowej używanych i doskonalonych.

Weźmiecie udział w ogromnych 64-osobowych starciach i będziecie świadkami zaskakujących momentów „Tylko w Battlefield”. Zobaczycie, jak miejsce starego, burzonego właśnie świata, zajmuje nowy. Ulepszyliśmy też trochę destrukcję, więc na polu walki mogą was czekać niespodzianki.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

1 0

Dobra, wczoraj skończyłem the wszystkie War Stories... wniosek? Rewelacja :) Kłaniam się nisko Twórcom bo odwalili KAWAŁ solidnej roboty! Teraz tylko dokończę zbierać wszystkie "znajdźki" i zasiadam do multi Jeżeli tryb online jest tak samo dobry jak w becie, to wsiąknę na BARDZO długie i liczne wieczory hehe!

Natin
Z nami od: 2004/10/09

Natin

1 0

He mimo że jeszcze nie mam kupionej nowej konsoli Play Station 4 .To właśnie wczoraj złożyłem zamówienie preorder na nową część Battlefielda .Oczywiście złożoną na ultimie ...Jestem przekonany że Battlefield 1,będzie owiele lepszy od " Hardline " .Ale czy się okaże lepszy od najlepszej części Bfa.Czyli BATTLEFIELD:Bad Company 2 .Raczej mało prawdopodobne .Bez wątpienia ta część będzie najbardziej zespołową częścią Bfa,ze wszystkich części (ogromny plus DICE).Ja zawsze powtażam dla wszystkich,nie kupuj gry w ciemno.Jeżeli masz okazje w nią zagrać np . u kumpla.To zagraj i się przykonaj czy naprawde warto ją kupić...A ja wiem że warto ;) Inne ciekawe zmiany jakie doświadczymy Bf1:
+ owiele większy wpływ dowódcy zespołu (zwiadowcy) na drużyne .(chcesz więcej pkt.,wykonuj rozkazy dowódcy)
+ zmiana pogody podczas rozgrywki online
+ sarża biegnięcie z bagnetem
+ męczenie się zołnierzy podczas biegu
+ medyk jest osobną postacią
+ podczas strzału ty ani wróg nie jest zaznaczany na mini mapce
+ do kierowanie czołgiem trzeba grać odpowiednią postacią
+ nie będzie trzeba już rozwalać całego czołgu.Wystarczy że uszkodzimy mu działo lub gąsienice ...
+ sterowanie bombowcem (tylko dla przegrywających)
+ zmiana punktacji trybu PODBUJ
+ nowy tryb OPERACJA
+ destrukcja ,wybuchy ,delikatne zniszenia pojazdów mające wpływ na to jak się zachowuje dany pojazd i wiele wiele więcej ...
PS : POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FANÓW Bfa oraz PRACOWNIKÓW ULTIMY .

Natin
Z nami od: 2004/10/09

Natin

0 0

Jestem fanem tej seri od Bad Company ...Już nie moge się doczekać,kiedy dostane w swoje ręce nowego Bfa :) PS:DOZOBACZENIA NA POLU BITWY ...

Velthar
Z nami od: 2016/03/14

Velthar

1 0

Czy w sklepie będzie dostępna edycja kolekcjonerska? ta z figurką.

znachor
Z nami od: 2006/03/01

znachor

3 0

Mam nadzieję że nie spieprzą za bardzo bo gierka ma Zajebisty Potencjał, Cal przy niej to jak gierka dla przedszkolaków. : Pozdrowienia dla wszystkich fanów seri.