199
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość
Wydawca:
THQ
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
9120080070784
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:

Darksiders III PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
Darksiders III to trzecia odsłona serii slasherów Darksiders, zapoczątkowanej w 2010 roku grą o tym samym tytule. Za pierwsze dwie części odpowiadała ekipa Vigil Games, lecz wyniku bankructwa jej właścicielki – firmy THQ – została rozwiązana, a marka sprzedana austriackiemu wydawcy Nordic Games (obecnie THQ Nordic). Trójkę stworzyli deweloperzy ze studia Gunfire Games, które zostało założone przez byłych pracowników Vigil Games.Darksiders III, podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, to efektowny slasher, czyli przygodowa gra akcji nastawiona na walkę. System toczenia starć jest całkiem rozbudowany i oferuje rozmaite ciosy i combosy. Furia to potężna wojowniczka dysponująca magicznym biczem oraz mocami, dzięki którym może zdobywać dostęp do nowych form ataku, ruchów i zdolności. Akcja produkcji rozgrywa się w świecie zaprojektowanym jako jeden długi loch, który stopniowo odkrywa przed nami nowe lokacje i sekretne przejścia. Oprócz walki czekają tam na nas równie istotne i wymagające zagadki środowiskowe.

W Darksiders III wcielamy się w Furię – magiczkę, której zadaniem jest przywrócenie równowagi między złem a dobrem na Ziemi. W tym celu musi pokonać Siedem Grzechów Głównych oraz ich sługusów. Bohaterka jako jedyny growy jeździec nie używa do walki znajdywanych przedmiotów i coraz lepszych broni, tylko swoją magię.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Zobacz wszystkie zestawy
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Pitii
Z nami od: 2009/07/06

Pitii

1 0

Jak mi się ta gra podoba , oderwać się nie mogę . Początek gry nieco denerwujący , ale im dalej w las tym lepiej , ciekawiej i fajniej . Gra dla fanów serii Darksiders i takiej się właśnie spodziewałem . Jestem mega zadowolony . Realizacja preorderu wzorowa . Pozdrawiam .