CENA: 249,90
78
90
Oszczędzasz 171,00
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Kojima Productions
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
0711719997696
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Death Stranding PL PS4

Kiedy Hideo Kojima zerwał współpracę z Konami, fani twórczości jednego z najpopularniejszych na świecie twórców gier wstrzymali oddech. Kojima, pomimo usilnych próśb swojej rodziny i przyjaciół, postanowił nie porzucać branży gier i, wraz ze swoją firmą, rozpoczął prace nad nowym projektem.

Death Stranding jest jedną z najbardziej tajemniczych gier, jakie ostatnio powstały. Historia opowiada między innymi o niezwykle niebezpiecznych właściwościach deszczu, który powoduje przeniesienie w czasie i, tym samym, bardzo szybkie starzenie się organizmów żywych. Sama opowieść opiera się na ukazaniu znikomej granicy pomiędzy życiem a śmiercią.Legendarny twórca gier Hideo Kojima przedstawia swoje nowe, nieszablonowe dzieło na PlayStation®4.

Staw czoło światu, który uległ całkowitej przemianie po Wdarciu Śmierci. Niosąc szczątki przyszłości w swoich rękach, wyrusz w podróż, by scalić zrujnowany świat – krok za krokiem.

W rolach głównych Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux i Lindsay Wagner.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
sprawdź ofertę
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
IC
Z nami od: 2011/08/19

IC

0 0

Jest nieźle do 8 rozdziału. Od 8 rozdziału autor przedobrzył boleśnie. Splatynowałem ją ale w życiu do niej nie wrócę jeśli nie będzie nowej zawartości.

mrmoon87
Z nami od: 2012/12/12

mrmoon87

5 0

Pierwsze godziny z Death Stranding to przede wszystkim fascynacja oryginalną wizją świata i niezwykle sugestywnym klimatem. Później, po kilku misjach, niespodziewanie dołączyło do nich rozczarowanie. Rozgrywka oparta na pokonywaniu trudności terenu i transportowaniu paczek wydawała się nudna i - mimo wielkich zapowiedzi - płytka. Pierwsze, dobre wrażenie spowodowało jednak, że grałem dalej w nadziei, że wydarzy coś, co przywróci mi wiarę w ten tytuł. Po około 5 kolejnych godzinach, otrzymaniu kilku nowych narzędzi i zapoznaniu się z systemami planowania z zaskoczeniem odkryłem, że zabawa w kuriera sprawia mi niemałą przyjemność. Obecnie na liczniku mam jakieś 25 godzin i nie przypominam sobie żebym w ostatnim czasie był w takim stopniu zaangażowany w jakąś inną produkcję. Co chwila gra odkrywa przede mną nowe poziomy zabawy. Systemy craftingu, budowania obiektów na trasie, walki, zarządzania zasobami, współpracy z innymi graczami, planowania podróży stają się coraz bardziej zaawansowane, a ja coraz chętniej eksperymentuje urozmaicając moją rozgrywkę. Sposób prezentacji historii również okazał się być bardzo angażujący. Myślę, że ukończyłem około 50% fabuły i już nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów.

stelmatic
Z nami od: 2015/06/06

stelmatic

1 0

Może się ktoś podzielić swoimi wrażeniami z gry?

Go-ku64
Z nami od: 2014/09/08

Go-ku64

4 1

Gra jest w pełnej polskiej wersji językowej, orzeszki