179
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Capcom
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4976219062510
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Devil May Cry 4 Special Edition (import) PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Dla niewtajemniczonych, oryginalna seria Devil May Cry przyniosła ideę grania ze stylem; z zawrotną prędkością, skomplikowanymi i akrobatycznymi kombinacjami, doskonałym sterowaniem i intensywną prezentacją wypełnioną Capcom-Esque gritem odzwierciedlającym ówczesne trendy, Devil May Cry ma bezpośredni wpływ na wiele dzisiejszych podobnych tytułów.

Siedem lat po premierze oryginału, Capcom przywrócił Devil May Cry 4 - pierwszy tytuł wydawcy na PS3 z Devil May Cry 4: Special Edition. Na PS4 i Xbox One, z traktowaniem podobnym do ich niedawnego odrodzenia z Resident Evil: HD Remaster, DMC4: SE ma nowe tryby gry, rozgrywkę i ulepszenia wizualne, a być może najbardziej ekscytujący aspekt dla fanów, największy grywalny skład w jakiejkolwiek grze DMC!Mówiąc o składzie, ulubieniec fanów Vergil jest grywalny, a jego wygląd opiera się na jego wersji z Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition. Jeśli chodzi o rozgrywkę, wprowadzono nową mechanikę znaną jako „Koncentracja”, która uzupełnia styl taijutsu Vergila, nagradzając graczy coraz silniejszymi atakami, gdy walki są wykonywane spokojnie, bez konieczności naciskania przycisków. W połączeniu z umiejętnością teleportacji „Grim Trick”, będzie to nie tylko wyzwanie zarówno dla weteranów, jak i nowicjuszy, ale także zaoferuje wyraźne doświadczenie odróżniające Vergila od głównych bohaterów DMC - Dantego i Nero.

Dwa inne ekscytujące dodatki do listy po raz kolejny kierują ulubieńcami fanów, a każda postać ma odrębny styl gry, który zwiększa regrywalność typową dla serii Devil May Cry: Trish i Lady!

Trish jest powracającą grywalną postacią, ale jej największą zmianą jest usunięcie jej poprzedniego stylu przełączania broni, a teraz zamiast tego używa miecza Sparda na wiele sposobów bez skomplikowanych kombinacji przycisków; choć może to brzmieć prosto, o wiele trudniej jest osiągnąć doskonałość dzięki prostocie, a ten nowy styl gry będzie czymś, na co warto czekać.

Dla weteranów, Devil May Cry 4: Special Edition zadebiutuje Lady jako grywalna postać, która skupi się na walce na odległość; ten nacisk na broń palną wprowadzi również całkowicie alternatywny sposób radzenia sobie z wieloma wrogami w tym szalonym tytule.

Wraz ze wszystkimi ulepszeniami i dodatkami, dodatkowe funkcje obejmują implementację „Legendarnego trybu Mrocznego Rycerza”, którego brakowało w oryginalnej wersji PS3; gracze będą musieli stawić czoła ciągłej presji, ponieważ ten tryb stawia ich przeciwko potwornej liczbie wrogów - tylko ci z biegłymi umiejętnościami lub weterani szukający jeszcze bardziej ekstremalnych wrażeń znajdą tu ukojenie.

Uwaga:
Pierwsza partia limitowanych DLC Premium „Lady & Trish Costume Pack & Red Orbs” nie jest już dostępna.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Devil May Cry 4 Special Edition (import)" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.