<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 209,90
209
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Bethesda Softworks
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055856410676
Klasyfikacja PEGI:
Strach Seks Dyskryminacja Hazard Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Dishonored 2 ANG PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobaczcie, jak Emily Kaldwin przemierza misterną i zdradziecką Mechaniczną Rezydencją wielkiego wynalazcy, korzystając ze swych nadprzyrodzonych zdolności, broni oraz gadżetów i eliminując każdego, kto stanie jej na drodze.

Delilah, szalona wiedźma dysponująca mocą potężnej czarnej magii, przejęła tron należny cesarzowej Emily Kaldwin, przez co los Wysp pozostaje niepewny. Wciel się w postać Emily Kaldwin lub Corvo Attano i wyrusz poza legendarne ulice Dunwall do Karnaki – niegdyś olśniewającego miasta portowego, w którym leży klucz do przywrócenia Emily na tron. Skorzystaj ze Znaku Odmieńca i potężnych nowych zdolności nadprzyrodzonych, poluj na wrogów i zmień na zawsze losy Cesarstwa.

W Dishonored 2, kolejnym rozdziale obsypanej nagrodami sagi Dishonored autorstwa Arkane Studios, ponownie odegrasz rolę dysponującego nadprzyrodzoną mocą zabójcy.

Wejdź w świat, w którym zderzają się ze sobą mistycyzm i uprzemysłowienie. Zdecydujesz się zagrać jako cesarzowa Emily Kaldwin czy może Cesarski Obrońca, Corvo Attano? Przemkniesz się przez grę niezauważenie, w pełni wykorzystasz brutalny system walki, a może połączysz obie te metody? Jaką kombinację wyjątkowych mocy, gadżetów i rodzajów broni wykorzystasz do eliminacji wrogów? Fabułę kształtują Twoje decyzje, dzięki czemu każda z pieczołowicie opracowanych misji może zakończyć się naprawdę intrygująco. 
W nowej odsłonie serii Dishonored gracz eksploruje nowy świat, położony w realiach śródziemnomorskich. Wcielić się możemy w znanego nam Corvo Attano lub Emily Kaldwin - są to potężni zabójcy, z własnymi unikalnymi zestawami umiejętności, broni i nietypowych gadżetów. Zdefiniuj własny styl gry poprzez łączenie różnych działań w trybie pierwszej osoby - zabójstwa, skradanie oraz brutalny system walki to tylko niektóre z możliwości.

Połącz narzędzia, które otrzymasz do swojej dyspozycji, aby twórczo wyeliminować swoich oponentów. Zdecydujesz się pozbywać się ich z ukrycia czy bezlitośnie zaatakujesz z zaskoczenia, prosto w głowę? Nie okazuj litości i siej chaos na polu walki lub znajdź bardziej subtelny sposób, aby wyeliminować swoje cele. Pamiętaj jednak - wybory, które podejmiesz w każdej misji, będą mieć wpływ na dalsze losy rozgrywki...

Historia:
Akcja Dishonored 2 została osadzona 15 lat po pokonaniu Lorda Regenta. Szczurza Plaga przeszła już do historii. Nowy uzurpator przejął tron po cesarzowej Emily Kaldwin pozostawiając losy Wysp własnemu biegowi. Jako Emily Kaldwin lub Corvo Attano musisz wyjść poza słynne ulice Dunwall i udać się do Karnaci – niegdyś olśniewającego nadmorskiego miasta, które skrywa klucz do przywrócenia Emily do władzy. Uzbrojony w znak Outsidera i w nowe potężne moce poluj na swoich przeciwników i zmień losy Imperium na zawsze.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dishonored 2 ANG" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.