<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149,90
89
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 9 szt.
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
0711719795414
Klasyfikacja PEGI:
Strach Dyskryminacja Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Days Gone PL PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Zobacz opinie (2)


Wciel się w rolę byłego członka gangu motocyklowego, Deacona St. Johna. Przemierzaj świat spustoszony przez globalną pandemię, która zamienia ludzi w istoty zwane „freakerami.Próbując odnaleźć sens w nowym życiu, Deacon postanawia opuścić względnie bezpieczne obozowiska ocalałych i spróbować szczęścia na zrujnowanych drogach Wybrzeża Północno-Zachodniego w USA.

Surowe, dynamiczne środowisko
Days Gone zabierze graczy do ogromnego, otwartego świata z sześcioma różnymi regionami – od dziczy wypełnionej freakerami, do ostatnich azylów ludzkiej cywilizacji. Wszystkie części tego świata łączą się w żywy ekosystem, a nieprzewidywalne warunki pogodowe mają ogromny wpływ na rozgrywkę. Co więcej, Days Gone korzysta z pełnego, 24-godzinnego cyklu dnia i nocy, który zmienia nie tylko wygląd otoczenia, ale i samo podejście do gry.

Zrujnowane drogi
W świecie, gdzie większość dróg jest zrujnowanych lub kompletnie nieprzejezdnych, motocykl Deacona to jego klucz do przetrwania. Pojazdy w Days Gone nie są tak łatwo dostępne, jak w innych grach - Deacon ma tylko jeden motocykl, dlatego gracze muszą o niego dbać. Jazda niebezpiecznymi szlakami i drogami przecinającymi kraj wymaga wysokich umiejętności, dlatego dobre opanowanie swojej maszyny jest konieczne do przetrwania. Na szczęście podczas gry można zwiększać funkcjonalność swojego motocyklu, ulepszając go w przeróżnych obozach rozsianych po całym świecie. Nigdy nie zapominaj o swojej maszynie – bez niej ucieczka przed niebezpieczeństwem staje się niesłychanie trudna.

Freakerzy
Pandemia (gr. pan = 'wszyscy' + gr. demos = 'lud') epidemia choroby zakaźnej w różnych środowiskach, na dużym obszarze , różnych kontynentach w tym samym czasie. Choć część ludzkości (w tym Deacon) zdołała uchronić się przed efektami pandemicznego wirusa, całe miliardy straciły życie, a miliony zamieniły się w stworzenia zwane „freakerami” Freakerzy to żywe, niezwykle szybko ewoluujące istoty, które czasami łączą się w wielkie, przerażające hordy. Ich niszczycielska siła jest niemal nie do zatrzymania.

Zagrożenie ze strony ludzi
Największym zagrożeniem w tym postapokaliptycznym świecie nie są jednak freakerzy, a inni ocalali. W Days Gone istnieje sześć wrogich ludzkich frakcji. Każda z nich stawia przed graczem unikalne wyzwania, ale łączy je jeden cel – chcą zabić Deacona i odebrać mu wszystko, co posiada. Do ludzkich frakcji zaliczają się:
  • Drifters i Marauders, czyli grupy, które żerują na słabych i bezbronnych
  • Dobrze uzbrojona milicja, która zabije każdego, kto wejdzie jej w drogę
  • Rippers, czyli członkowie szaleńczego kultu Rest In Peace, który oddaje cześć freakerom i poddaje torturom każdego, kto nie zgodzi się do nich przyłączyć.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
EntuzjastaPlayStation
Japończycy rządzą!
Z nami od: 2009/12/09

EntuzjastaPlayStation

2 2

To naprawdę świetnie zrobiona gra akcji z wciągającą fabułą i bardzo fajnymi i ciekawymi misjami. Główny bohater jeździ motocyklem po apokaliptycznym świecie natrafiając na swojej drodze hordy zainfekowanych Pandemią przeciwników. Do wyboru mamy różnego rodzaju broń białą do walki wręcz, a także broń palną. Główny bohater nabywa podczas gry nowe umiejętności, które można odblokować, gdy jego poziom doświadczenia rośnie. Jego motocykl posiada nawigację, dzięki której łatwiej trafić do wyznaczonego na mapie punktu i ukończyć cel misji. W obozach ocalałych można podrasować sobie motocykl według własnego uznania. Można również zakupić broń i amunicję. Polecam każdemu, kto jeszcze w to nie grał, Naprawdę udany tytuł. Należy również zwrócić uwagę na poziom zaufania ludzi w obozie dla których wykonujemy misję. Im większy poziom zaufania, tym lepszą broń i lepsze części do motocykla będziemy mogli zakupić. Kupujcie, nie żałujcie. Naprawdę warto.

ALiEN82
Z nami od: 2010/06/19

ALiEN82

2 1

Zapowiada się jeden z ciekawszych tytułów w tym roku. Preorder już złożony