279
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Koei
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4710782158504
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 18 lat
:

Fatal Frame Maiden of Black Water okładka angielska PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (5)
Góra Hikami była niegdyś czczona jako święte miejsce, gdzie nauczano wyjątkowej religii.

Uważa się, że woda na tej górze jest domem dla duchów i istnieje nauka z tego regionu, że "ludzie rodzą się z wody i wracają do niej pod koniec swojego życia."W związku z tym "ludzie szukający śmierci" przychodzą na tę górę i przeżywają swoje ostatnie chwile w kontakcie z górską wodą. Wierzą, że jest to właściwy sposób na zakończenie życia.

Na tej górze nadal istnieje kilka osobliwych rytuałów i zwyczajów, a wiele dziwacznych i nieszczęśliwych zdarzeń miało tu podobno miejsce.

Historia ta rozgrywa się na górze Hikami, górze uważanej za święte miejsce i obraca się wokół Yuri Kozukaty, Ren Hojo i Miu Hinasaki, którzy występują jako trzej bohaterowie, których historie przeplatają się w tej tajemniczej i przypominającej sen opowieści.

Należy pamiętać, że angielskie napisy będą dostępne poprzez aktualizację patcha w listopadzie. 30, 2021.

Cechy:

  • Postaraj się przetrwać w tej mrożącej krew w żyłach odsłonie serii FATAL FRAME, teraz z ulepszoną oprawą graficzną
  • Przymierzaj nowe kostiumy lub skorzystaj z trybu fotograficznego, aby stworzyć własne, oryginalne, idealne ujęcia.
  • Zbadaj nawiedzające lokacje, takie jak podziemna jaskinia, w której składane są niepokojące ofiary, czy sanktuarium dla lalek naturalnej wielkości
  • Użyj Camera Obscura, aby bronić się przed ścigającymi cię przerażającymi duchami
  • Przemierzając górę Hikami, uważaj na niesamowicie niebezpieczną wodę płynącą przez całą górę
  • Postaraj się pozostać przy życiu, badając złowrogą górę Hikami.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
mareckhy
Z nami od: 2021/12/28

mareckhy

0 0

pw83
Zmianę na język ang znalazłem choć łatwo nie było, zastanawia mnie PS5 Upgrade Available ... na pudełku jest info ale instaluje się jako gra ps4 i nie ma żadnej aktualizacji na ps5 , macie jakiś pomysł ?

pw83
Z nami od: 2010/09/17

pw83

2 0

A i jeszcze jedna ważna rzecz. Mimo zainstalowanego patcha 1.04 menu główne gry było w języku japońskim zapisane alfabetem kanji i potem sama gra również. Głosy natomiast były automatycznie ustawione na język angielski. Musiał trochę poszukać, w którym miejscu jest zmiana napisów na język angielski.

pw83
Z nami od: 2010/09/17

pw83

0 0

Dzięki za radę odnośnie osłonki. Jeśli chodzi o samą grę, to trójeczka zawsze będzie moją ulubioną częścią. Nie znaczy, że ta część jest gorsza. Po prostu wiem czego można się już spodziewać po tego typu rozgrywce;) Gra pierwotnie wyszła na Wii w 2014, więc grafika jest niedzisiejsza, ale tu liczy się klimat. A ten prezentuje się świetnie. Jeśli niestraszna Ci cena gry, ale za to lubisz straszne gry, to polecam. Ps dużym plusem jest znacznie ulepszony system robienia zdjęć duchom. W trójce był mocno toporny. Pozdrawiam.

Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

0 0

@pw83

Myślę, że to raczej wina kuriera. Jeżeli był to DPD, to też już miałem taką sytuację niestety. Polecam zakup protektorów (folia lub plastik sztywny) i nie będzie problemu.

A co do samej gry, polecasz? Bo właśnie nie mam pewności czy to dobry tytuł. Nie ukrywam, że nie grałem a kusi całkiem konkretnie ;)

Pzdr!

pw83
Z nami od: 2010/09/17

pw83

1 0

Gra wywołuje u mnie uczucie niepokoju i ciarki na plecach, podobnie jak w przeszłości miałem w przypadku Project Zero 3 The Tormented (Fatal Frame 3 Tormented). Wciąż uważam, że to najstraszniejsza seria gier, jakie kiedykolwiek powstały. Niestety muszę się trochę poskarżyć na Ultimę, albo kuriera (nie wiem kto zawinił). Pudełko z grą jest pęknięte na wylot w górnym prawym rogu (duże uszkodzenie), przez co do płyty będzie dostawał się kurz. Na kartonie z przesyłką też było rozdarcie, jakby mocno uderzono o rant. Za tak wysoką cenę oczekuje się produktu w idealnym stanie. Mimo tego samą grę polecam fanom dobrego horroru.