CENA: 199,99
169
90
Oszczędzasz 30,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Ubisoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307215883570
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Far Cry 4 Complete Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (2)
Edycja gry razem z Season Passem

Zawiera:

  • Dolina Yeti - walka z yeti i dzikim plemieniem w górach
  • Strzykawka - trzeba odbić strzykawkę z groźną substancją z rąk ludzi Pagan Mina
  • Pakiet Hurk Deluxe (misje + dodatkowa broń: działko harpunnicze)
  • Dlc "Overrun" (walka o przejęcie pola przeciwnika)
  • Ucieczka z Dargesh - musisz uciec z więzienia Dargesh
W Far cry 4 trafimy do zapierającego dech w piersiach, niebezpiecznego, dzikiego regionu Himalajów rządzonego przed apodaktycznego króla. Ukrytę pomiedzy ośnieżonymi szycztami Himalajów leży państwo Kyrat, państwo przesiąknięte tradycją oraz przemocą.

Nazywasz się Ajay Ghale, podróżujesz do Kyrat aby spełnić życzenie umierającej matki. Przypadkowo znajdziesz się w samym centrum wojny domowej mającej na celu zrzucenie z tronu samozwańczego króla Kayrat - Pagana Mina.

  • Podróżuj i odkrywaj najbardziej różnorodny świat Far Cry'a jaki kiedykolwiek został stworzony. Od gęstych lasów do okrytych sniegiem czubków gór, cały świat żyje własnym życiem, jest piekny... i niebezpieczny.
  • Poluj na leopardy, nosorożce, orły i inne zwierzęta. Kyrat jest miejscem obfitym w dziką zwierzyne. Uuważaj tylko kiedy będzies polował czy przypadkiem coś nie poluja na Ciebie.
  • Patroluj wrogie terytoria za pomocą nowego nowego Żyrokotera następnie "zanurkuj" w kierunku ziemi wykorzystując swój wing suit. Wdrap się na grzbiet sześcio tonowgo słonia i wykorzystaj jego moc do zniszczenia wroga.
  • Wybierz odpowidnią broń do pracy, nieważne jak szalona i nieprzewidywalna ona jest. Z różnorodnym arsenałem będziesz przygotowany na wszysto.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
neroving
Kiedy nowy Assassin?
Z nami od: 2010/01/29

neroving

1 0

a ja nie będę owijał w bawełnę - gra jest słabiutka, monotonna, mapa przeogromna i przez to tak potwornie nudna, że szok. Wszystko w jej granicach jest pokroju, kopiuj - wklej, przez co po przejściu kilku kilometrów masz wrażenie, że nie ruszyłeś się z miejsca. Nie ma urozmaiceń w rzeźbie terenu bo każdy pagórek jest kopią tego obok, nie ma gęstwin w które mógłbyś się zanurzyć, drzewa zdają się być oddalone od siebie o przepisowe kilka metrów co widać, gdy korzystasz z pojazdów latających. Do tego ta irytująca ściana himalajskich szczytów w oddali, wiecznie taka sama, z jakiegokolwiek punktu na mapie byś na nią nie spoglądał. Taka struktura gry to mogła dawać frajdę w czasach Drivera na PS1 ale nie obecnie, panowie z Ubisoft! Co do samej rozgrywki, to nie mam większych zastrzeżeń, bo feeling strzelania jest na poziomie a headshoty wchodzą soczyście i mogą dawać dużo przyjemności z uwalniania kolejnej miejscówy z łap wroga. Jedynie jazda wszelkiej maści pojazdami jak zwykle nieco drewniana.....

keiseiw
Z nami od: 2003/10/16

keiseiw

1 0

Witam

Mam za sobą prawie 50% gry a ciągle chce mi się grac w ta pozycję, gra jest naprawdę rewelacyjna, grafika na ogromny plus, oraz grywalność, ogromna mapa, bardzo duża ilość zadań pobocznych sprawi wielką frajdę. Moim zdaniem gra jest wyśmienita jeżeli zastanawiasz się czy warto ? To warto zdecydowanie POLECAM !!!