Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 44,90
34
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Square Enix
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4020628600310
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Lara Croft and the Temple of Osiris PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Lara Croft and Temple of Osiris to kontynuacja docenionej przez krytyków, wydanej cyfrowo, gry Crystal Dynamics, Lara Croft and the Guardian of Light. Przygoda rozgrywa się głęboko w pustyniach Egiptu, gdzie właśnie odkryto starożytną Świątynię Seta. Set, bóg chaosu, rządził niegdyś całym Egiptem po zamordowaniu swojego brata Ozyrysa i zniewoleniu innych bogów, ale gdy Egipt już mu nie wystarczył, wyruszył do krainy umarłych aby zebrać armię do podbicia świata, jednak nigdy nie wrócił.

Słynna odkrywczyni Lara Croft myślała, że dotrze do świątyni jako pierwsza, ale dobrze zapowiadający się archeolog Carter Bell ją ubiegł. Oboje mieli nadzieję na znalezienie mitycznej laski Ozyrysa, ale odkryli dużo więcej.Świątynia była więzieniem dla Horusa i Izydy, ostatnich z dawnych bogów niezwiązanych z Setem. Gdy Carter zobaczył laskę i po nią sięgnął, uruchomił mechanizm pułapki mającą na celu uwięzienie Horusa i Izydy. Lara i Carter zostają teraz skazani na śmierć. Uwolnieni po tysiącu lat Horus i Izyda, teraz posiadający laskę, obiecują Carterowi i Larze, że pomogą im wskrzesić Ozyrysa, jedynego boga zdolnego ocalić ich przed sądem i jedyną moc, która może pokonać Seta. Ze wspólnym celem odnalezienia fragmentów Ozyrysa i powstrzymania powrotu Seta, zawiązują sojusz.

Przedzierając się przez piaski, muszą stawić czoła bogom oraz mitycznym potworom, które Set doprowadził do szaleństwa i kontroluje. Stawką są losy świata, gdy Set zbiera moce, aby powrócić i za pomocą armii umarłych odzyskać tron w świecie żywych. Set wie, że nadszedł czas, jego celem jest przekształcenie świata na swój własny obraz, zamienienie go w koszmar burz i śmierci.

CECHY GRY:

  • Uznana przez krytyków seria: kontynuacja docenionej gry Lara Croft and the Guardian of Light, jednego z najlepiej sprzedających się cyfrowo tytułów wszechczasów.
  • Klasyczna, zręcznościowa akcja: pierwsza w historii gra z wieloosobowym trybem współpracy dla 4 graczy z udziałem Lary Croft. Pozwól znajomym wcielić się w Cartera, Izydę, lub Horusa, samemu grając jako Lara we w pełni kooperacyjnym trybie fabularnym, zarówno lokalnie jak i przez sieć.
  • Rywalizacja w trybie współpracy: zmagaj się ze znajomymi, zdobywając nagrody, odblokowując broń i artefakty wzmacniające postać. Czy będziecie współpracować, czy poświęcicie przyjaciół dla wyższego wyniku?
  • Doświadczenia z nowej generacji: oszałamiająca grafika z setkami pierścieni, broni i amuletów do odkrycia.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Lara Croft and the Temple of Osiris" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.