CENA: 189,90
179
90
Oszczędzasz 10,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488138727
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Kena Bridge of Spirits Deluxe Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
Kena: Bridge of Spirits [Deluxe Edition] zawiera:

  • Grę podstawową
  • Oficjalną cyfrową ścieżkę dźwiękową
  • Unikatową laskę Keny
  • Złota skóra zgnilizny
  • Unikatowe kapelusze dla Rotów

Oparta na fabule przygodówka akcji, łącząca eksplorację z szybką walką. Wcielając się w postać Keny, gracze odnajdują i rozwijają drużynę uroczych duchowych towarzyszy zwanych Zgnilizną, ulepszając ich zdolności i tworząc nowe sposoby manipulowania środowiskiem.Kena, młoda przewodniczka duchów, wyrusza do opuszczonej wioski w poszukiwaniu świętego górskiego sanktuarium. Z trudem odkrywa tajemnice tej zapomnianej społeczności, ukrytej w zarośniętym lesie, w którym uwięzione są błąkające się duchy.

Cechy:

  • Znajdź Zgniliznę - Nieśmiałe i iluzoryczne duchy rozproszone po całym lesie. Utrzymują równowagę, rozkładając martwe i gnijące elementy.
  • Zbuduj swoją drużynę - Znajdź i zbierz Zgniliznę, aby zyskać potężne zdolności, dokonać odkryć i przekształcić środowisko.
  • Eksploruj - Zapomniana wioska i dziwna klątwa. Skorzystaj z mocy Królestwa Duchów, aby przywrócić ten niegdyś wspaniały świat.
  • Szybka walka - Duchy zostały skorumpowane, uwięzione i nie są w stanie ruszyć z miejsca, rzucając Kenie wyzwanie na każdym kroku.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
peperoni84
Z nami od: 2010/11/15

peperoni84

2 0

Grę kupiłem na premierę na pc, ale z czasem było ciężko, także dopiero teraz przeszedłem i no cóż by powiedzieć .... Jeżeli taką grę robi studio jako swoją pierwszą, to ja zdecydowanie zapisuje studio ember lab do ulubionych i będę wyczekiwał na kolejne produkcje. Oprawa tej gry to jest coś pięknego, a i zabawa z grania jest przednia, także ja bawiłem się świetnie. Może i tam jakieś minusy ma, ale ja ich nie zauważyłem bo byłem pochłonięty grą :) .